Pradinis Verslas Ukmergės verslas „Narbuto” grupė investuoja 7 mln. EUR į gamyklos Ukmergėje plėtrą

„Narbuto” grupė investuoja 7 mln. EUR į gamyklos Ukmergėje plėtrą

5145
1

Biuro baldų gamybos ir prekybos įmonių grupės „Narbutas” 2017-ųjų pajamos siekė 51 mln. EUR ir buvo 41% didesnės nei prieš metus. Augant pardavimams, kompanija šiemet pradėjo 7 mln. EUR vertės gamyklos Ukmergėje plėtrą.

2017-uosius „Narbutas“ užbaigė su rekordiniais finansiniais rodikliais: grupės pardavimo pajamos per metus augo 41% iki 51 mln. EUR, o EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) per metus augo 56% ir sudarė 10,7 mln. EUR.

„Sėkmingus rezultatus lėmė nauji ir paklausūs produktai, konkurencinga kaina ir aktyvi pardavimų plėtra. Šiuo metu biuro baldus eksportuojame į 51 šalį ir turime daugiau kaip 440 prekybos partnerių. Sparčiausią pardavimų augimą fiksavome didžiausioje mūsų eksporto rinkoje – Jungtinėje Karalystėje, taip pat Prancūzijoje, Vokietijoje ir JAV, kur žengėme pirmuosius ir sėkmingus žingsnius. Aktyviai stiprinome savo pozicijas ir Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, džiugina rezultatai ir Artimuosiuose Rytuose“, – komentuoja Gabrielė Vaitonytė, „Narbuto“ marketingo vadovė Lietuvoje.

Šiemet „Narbutas“ pirmą kartą dalyvaus vienoje svarbiausių kasmetinių dizaino parodų „NeoCon“ (Čikagoje, JAV) ir tradiciškai vyks į kas du metus vykstančią didžiausią Europos biuro baldų parodą ORGATEC (Kelne, Vokietija).

2017 metų pabaigoje įmonių grupė „Narbutas“ pakeitė buveinių adresus: administracija persikraustė į verslo centrą „DOMUS PRO“ Vilniuje, o Lietuvos prekybos padalinys persikraustė į sostinės verslo centrą „Narbuto 5“. Šis biuras kartu veikia ir kaip viešas bei atviras 435 kv m ploto „Narbuto“ baldų salonas, kuriame galima pamatyti daugelį kompanijos kolekcijų.

Per 100 darbo vietų Ukmergėje

Plečiantis pardavimų apimtims, 2018-uosius „Narbuto“ grupė pradeda su 7 mln. EUR apimties investiciniu projektu. Kompanija pradeda savo 29.000 kv. m gamyklos Ukmergėje modernizavimo ir plėtros projektą: investuojama į 7.500 kv. m ploto priestatą ir gamybinę įrangą.

„Skaičiuojame, kad gamyklos plėtra sukurs 108 naujas darbo vietas“, – sako G. Vaitonytė. Per 2017-uosius „Narbuto“ grupė sukūrė 111 naujų darbo vietų, daugiausia – esamoje gamybos bazėje.

Įmonių grupę „Narbutas“ sudaro UAB Narbutas furniture company, UAB Narbutas, SASU Narbutas France, Narbutas Nordic, Narbutas Gmbh ir Narbutas LTD.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia