Pradinis Verslas Ukmergės verslas NARBUTAS sukurta minkštasuolių sistema SOFT ROCK pelnė Vokietijos dizaino apdovanojimą „German Design...

NARBUTAS sukurta minkštasuolių sistema SOFT ROCK pelnė Vokietijos dizaino apdovanojimą „German Design Award 2022“

1274
0
narbutas

Biuro baldų gamintojas NARBUTAS džiaugiasi galėdamas pranešti, kad naujoji modulinė minkštasuolių sistema SOFT ROCK už išskirtinį dizainą buvo įvertinta dizaino apdovanojimu „German Design Award 2022“. Danų dizainerių studijos „Strand+Hvass“ sukurta minkštasuolių kolekcija padeda biure sukurti atpalaiduojančią aplinką, kuri puikiai tiks ir poilsiui, ir darbui.

Dizaino konkursą „German Design Award“ rengia vienas didžiausių pasaulyje dizaino kompetencijos centrų – Vokietijos dizaino taryba (German Design Council). Šiais metais konkurso vertinimo komisiją sudarė daugiau kaip trisdešimt penki dizaino, prekės ženklų ir komunikacijos specialistai, kurie vertino į apdovanojimą pretenduojančių gaminių bendrą koncepciją, apimančią tvarumą, estetiką, ilgaamžiškumą, funkcionalumą ir kitus aspektus.

„Be galo džiaugiamės šia naujiena ir esame išties dėkingi Vokietijos dizaino tarybos vertinimo komisijai už suteiktą apdovanojimą. Taip pat norime pasveikinti biuro baldų gamintojo NARBUTAS komandą ir padėkoti jiems už tai, kad patikėjo mūsų koncepcija, – teigė minkštasuolių kolekciją SOFT ROCK sukūrę dizaineriai Christina Strand ir Nielsas Hvassas. – Iššūkių kupinu pandemijos laikotarpiu įmonės vadovų komanda sukūrė ir ištobulino naujajam gaminiui skirtus novatoriškus sprendimus, taigi būtent šios komandos narių atsidavimas padėjo pelnyti šį apdovanojimą.“

Semdamiesi įkvėpimo iš naujosios darbuotojų kartos, danų dizainerių studija „Strand+Hvass“ siekė sukurti kolekciją, atspindinčią biuro erdvių bei jose dirbančių žmonių pokyčius.

narbutas„Nuo pat pradžių siekėme apibrėžti naujosios kartos darbuotojų poreikius. Stengėmės išsiaiškinti, kaip ir kokiose vietose žmonės renkasi dirbti, ir į šiuos pokyčius stengėmės atsižvelgti savo sukurtoje baldų koncepcijoje. Dabar darbo vieta gali būti ne tik stalas, bet ir poilsio zonose esantys minkštieji baldai. Taigi neįpareigojančių, atsipalaidavimą skatinančių darbo erdvių paklausa vis labiau auga, kaip ir poreikis darbo vietoje nuolat užtikrinti darbuotojų mobilumą“, – teigė dizaineriai Christina Strand ir Nielsas Hvassas.

narbutasDizaineriai Christina Strand ir Niels Hvass SOFT ROCK dizainą sukūrė įkvėpti gamtos ir matydami, kaip jūros bangos skalauja uolas bei krante esančius akmenis, ir šie tampa švelnesnių formų, nugludinti. Suapvalintų formų ir tiesių linijų sinergija formuoja unikalų, akį traukiantį, tačiau tuo pačiu paprastą dizainą. Išskirtinis minkštasuolių SOFT ROCK bruožas – unikalus ir lakoniškas siluetas.

narbutas

Apie apdovanojimą „German Design Award“

Vokietijos dizaino apdovanojimai „German Design Award“ laikomi vienais prestižiškiausių pasaulyje dizaino srities apdovanojimų. Dizaino konkurso „German Design Award“ misija – atrasti, pristatyti ir įvertinti unikalias dizaino srities tendencijas. Kasmet šis apdovanojimas skiriamas už tam tikrą proveržį tarptautinėje dizaino srityje sukėlusius išskirtinio dizaino gaminius arba komunikacijos koncepcijas. Šiemet dizaino konkursas „German Design Award“ švenčia savo dešimtąjį jubiliejų. Pažymėdami šią sukaktį, organizatoriai apžvelgia dizaino vaidmenį ir įsimintiniausius dešimtmečio įvykius. Pamatyti nugalėtojus galima online galerijoje: https://www.german-design-award.com/die-gewinner/galerie.html.

Apie NARBUTAS

Įmonių grupė NARBUTAS – tarptautinis biuro baldų gamintojas, siūlantis platų spektrą įvairių biuro baldų sprendimų, padedančių išpildyti modernaus biuro koncepciją. Įmonių grupės produkciją tarptautiniu lygiu platina platus atstovų tinklas 50-yje šalių, iš kurių penkiose – Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV – įkurti baldų ekspoziciniai salonai. Įmonių grupė didžiausią dėmesį skiria prasmingoms inovacijoms, laiko patikrintiems ir lengvai įgyvendinamiems sprendimams bei tarptautiniu mastu aktualiam dizainui, siekdama suteikti darbuotojams galimybę dirbti moderniuose ir kokybiškuose biuruose. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.narbutas.lt.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia