Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Montessori žaislai  lavina vaiko įgūdžius

Montessori žaislai  lavina vaiko įgūdžius

421
0

Mediniai žaislai – sąvoka, kuri daugeliui žmonių asocijuojasi su senais laikais, kuomet žaislų pasirinkimas buvo itin ribotas ir skurdus. Šiuolaikinė žaislų rinka išties stebina savo įvairove bei ypatingai plačiu pačių įvairiausių žaislų asortimentu. Nors šių dienų žaislų parduotuvės suteikia iš esmės neribotas pasirinkimo galimybes, tačiau būtent mediniai lavinamieji žaislai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kurį vertina tiek tėvai, tiek vaikai. Montessori žaislai – medinių žaislų kategorija, kuri idealiai atlieka ne tik žaislo, bet ir kardinaliai skirtingų vaiko įgūdžių lavinimo paskirtį. Tad kokie montessori žaislai yra patys populiariausi? Ir kokią naudą suteikia šie novatoriški mediniai žaislai?

Žaislai ugdantys unikalią asmenybę

Montessori metodologija yra laiko patikrintas vaikų ugdymo metodas, kurį naudoja tikrai nemaža dalis ugdymo įstaigų tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Pasitelkiant į pagalbą įvairius Montessori žaislus efektyviai formuojama unikali vaiko asmenybė ir lavinami patys įvairiausi įgūdžiai. Kiekvienas vaikas žaisdamas su Montessori dėlionėmis, instrumentais ar kitais žaislais nejučia ugdo savarankiškumo įgūdžius, mokosi pats priimti sprendimus, rasti išeitį iš įvairių situacijų. Šie žaislai stimuliuoja vaiko smalsumą, lavina vaizduotę, skatina kūrybiškumą. Taip pat šie žaislai reikšmingai prisideda prie smulkiosios motorikos lavinimo veiksnių. Lavinant smulkiąją motoriką tolimesniuose gyvenimo etapuose vaikas greičiau įsisavina naują informaciją, išmoksta naujus žodžius, lengviau formuoja skaitymo įgūdžius.

Montessori dėlionės – žaidimas pritaikytas patiems mažiausiems

Nors kiekvienas Montessori žaislas atlieka edukacinę paskirtį, tačiau šie žaislai anaiptol nėra vienodi. Įvairios Montessori dėlionės – vienas populiariausių pasirinkimų, kuris ne tik leidžia mažam vaikui susipažinti su spalvingu gyvūnijos pasauliu, bet ir skatina vaiko lytėjimo procesus. Šios medinės dėlionės lavina vaiko sensorinius įgūdžius, smulkiąją motoriką, vaizduotę ir rankų bei akių koordinaciją. Smeigtukai ir kitos dėlionės sudedamosios dalys yra idealiai pritaikytos mažoms vaiko rankutėms, tad šį dėlionės žaidimą gali žaisti net patys mažiausi, dvejų metų dar nesulaukę mažyliai.

Individualiems vaiko pomėgiams pritaikyti Montessori žaislai

Pasitelkiant į pagalbą skirtingus Montessori žaislus kiekvienam vaikui galima užtikrinti prasmingą ir įvairialypį laisvalaikį, kurio metu gali atsiskleisti pirmieji unikalūs bei saviti vaiko talentai. Inovatyvios medinės statybinės Montessori 3D kaladėlės ne tik skatina vaiko loginį mąstymą, kūrybiškumą bei vaizduotę, bet ir padeda sukurti išties įspūdinga, pačio vaiko suprojektuotą pastatą. Vaikiškos medinės audimo staklės reikšmingai lavina vaiko rankų darbo, kūrybiškumo, koncentracijos ir kantrybės įgūdžius bei padeda sukurti gražų, įvairiaspalvį audinį. Kiekvienas Montessori žaislas ne tik atlieka edukacinę funkciją, bet ir neabejotinai suteikia galimybę vaikui iš arčiau susipažinti su skirtingų profesijų darbo veikla bei išbandyti ją praktikoje.

Montessori žaislai – įdomi žaidimo forma, kuri nepastebimai formuoja unikalią vaiko asmenybę bei lavina pačius įvairiausius įgūdžius. Tad praturtinkite savo vaiko kasdienybę šiais inovatyviais mediniais žaislais ir leiskite jiems pažinti pasaulį.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia