Pradinis Lietuvos naujienos LP EXPRESS pristato naujos kartos paštomatą

LP EXPRESS pristato naujos kartos paštomatą

615
0
ltexpress

Veiklos dešimtmetį minintis LP EXPRESS paštomatų tinklas klientams pristato naujovę – pirmąjį Lietuvoje naujos kartos paštomatą. Bandomasis LP EXPRESS ECO paštomatas yra laikomas vienu iš šiuolaikinių sprendimų, leisiančių paštomatų paslaugą priartinti dar arčiau gyventojų.

Pirmąjį Lietuvoje kilnojamąjį paštomatą galima rasti Vilniuje, J. Jasinskio g. 16, „Verslo trikampio“ biurų komplekse. Iš viso jame įrengta 12 dėžučių, šiuo metu klientai jį galės naudoti siuntoms atsiimti.

„Technologinės ypatybės LP EXPRESS ECO paštomatus leis statyti gyventojams dar patogesnėse vietose. Skirtingai nei tradiciniams, vadinamiesiems mobiliesiems paštomatams nėra būtinas elektros ar interneto įvadas, jie gali veikti ir nuo įkraunamų saulės baterijų. Toks lankstumas leidžia juos statyti ne tik arčiau klientams patogių vietų, bet ir reaguojant į situaciją siuntų rinkoje – įrenginį galima operatyviai perkelti ten, kur siuntų srautai konkrečiu metu yra patys didžiausi“, – sako Lietuvos pašto Verslo ir technologijų padalinio vadovas Ruslanas Prokofjevas.

Naujos kartos paštomate, skirtingai nei kituose LP EXPRESS paštomatų modeliuose, nėra ekrano, spausdintuvo bei skenerio. Jame yra tik įmontuota klaviatūra, kurioje suvedus siuntos atsiėmimo PIN kodą atsiveria durelės ir galima pasiimti laukiamą siuntą. LP EXPRESS ECO paštomatuose ateityje siuntas bus įmanoma ne tik atsiimti, bet ir palikti siuntimui ar saugojimui ir grąžinimui.

Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia per 300 LP EXPRESS paštomatų, o jų skaičių iki 2022 m. galo numatoma padidinti iki 354. Dabar vienu metu per tinklo paštomatus gali keliauti kone 46 tūkst. siuntų. Daugiau nei 97 proc. visų per LP EXPRESS paštomatus keliaujančių siuntų yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

LP EXPRESS primena, kad siuntas suformuoti galima itin paprastai –  ne tik atėjus prieš paštomato, bet ir pasinaudojus savitarnos svetaine www.lpexpress.lt. Čia suformavus siuntą, atėjus prie paštomato belieka tik atsispausdinti siuntos lipduką, jį nuskenuoti ir siuntą įdėti į paštomatą.

post.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia