Pradinis Lietuvos naujienos Piliečiai kviečiami pranešti apie įtartinus užsieniečius

Piliečiai kviečiami pranešti apie įtartinus užsieniečius

508
0
piliečiai

Vidaus reikalų ministerija sureagavo į viešai paskelbtą informaciją apie Lietuvoje gyvenančio Rusijos piliečio S. Ivaškovskio galimus ryšius su Kremliaus režimu. Valstybės saugumo departamentui patvirtinus informaciją dėl grėsmės nacionaliniam saugumui, Migracijos departamentas panaikino jo leidimą gyventi Lietuvoje.

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės teigimu, šis atvejis parodo, koks svarbus yra visuomenės indėlis, identifikuojant priešiškus režimus palaikančius asmenis. Ji taip pat pabrėžė, kad esant įtemptai geopolitinei situacijai, būtinas padidintas institucijų budrumas.

„Siekiant užtikrinti šalies vidaus saugumą, būtinas ne tik savalaikis ir glaudus bendradarbiavimas tarp institucijų ir jų itin atsakingas požiūris vertinant tokius atvejus. Čia reikšmingą vaidmenį vaidina ir aktyvi pilietinė visuomenė“, – teigia ministrė A. Bilotaitė.

Primename, kad informacija dėl įtartinų asmenų, galimai keliančių grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui, galima pasidalinti el. pašto adresu info@migracija.gov.lt.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia