Pradinis Lietuvos naujienos Lietuvos paštas kviečia kurti pašto ženklą Ukrainos laisvės gynėjams

Lietuvos paštas kviečia kurti pašto ženklą Ukrainos laisvės gynėjams

862
0

Lietuvos paštas jungiasi prie kitų pasaulio paštų ir kviečia palaikymą Ukrainai išreikšti unikalia, visame pasaulyje pažįstama forma – sukurti pašto ženklą Ukrainos laisvės gynėjams. Bendrovė skelbia konkursą ir kviečia visus norinčius siūlyti savo idėjas pašto ženklo iliustracijai. Idėjų laukiama iki kovo 31 d. Atrinktas vienas darbas papuoš gegužės mėnesį planuojamą išleisti specialų pašto ženklą. Įsigyjant šį pašto ženklą dalis lėšų bus skiriama VšĮ „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“). 

„Pašto ženklas nėra tik būdas apmokėti laiško ar atvirlaiškio kelionę. Pašto ženklai reprezentuoja šalį ir jos žmones, atspindi svarbiausius šalies įvykius bei pasiekimus, šalies vertybes, kultūrą. Tai, ką šiuo metu išgyvena Ukrainos žmonės – šių dienų herojai, kasdien drąsiai ginantys savo laisvę, palietė daugelio lietuvių širdis, nepaprastai mus suvienijo. Pašto ženklas Ukrainos laisvės gynėjams bus ne tik unikali jų palaikymo forma, bet kartu ir priminimas, kad Lietuvai laisvė yra be galo brangi, mes ne tik palaikome Ukrainos žmones, bet ir suprantame, ką reiškia ginti šalies nepriklausomybę“, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Lietuvos pašto skelbiamame konkurse kviečiami dalyvauti visi norintys. Kūrėjų darbų laukiama iki š. m. kovo 31 d. Darbus galima pateikti el. formatu.

Pašto ženklas yra oficiali tarptautinė mokėjimo už siuntimo paslaugas priemonė, todėl labai svarbu, kad konkurso dalyvių pateikiamos idėjos atitiktų pašto ženklui keliamus reikalavimus. Su oficialiomis konkurso taisyklėmis bei kita svarbia informacija galima susipažinti čia.

Galutinį konkurso laimėtoją rinks Pašto ženklų leidybos komisija, kuri atsakinga už visų Lietuvoje leidžiamų pašto ženklų projektų atrinkimą. Pašto ženklą planuojama išleisti š. m. gegužės 6 d.

Lietuvos paštas kviečia nelikti abejingais ir savo idėjomis bei kūryba prisidėti prie Ukrainos palaikymo.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia