Pradinis Lietuvos naujienos Lietuvoje – pirmoji Baltijos šalyse „eBay” akademija

Lietuvoje – pirmoji Baltijos šalyse „eBay” akademija

1107
0
Shutterstock nuotr.

E. prekybos platforma „eBay“ kartu su Inovacijų agentūra (buvusia „Verslia Lietuva“) ir kitais partneriais pradeda pirmąją Baltijos šalyse nemokamą „eBay“ akademiją, skirtą smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV). Projekto tikslas – padėti Lietuvos SVV įmonėms pasiekti beveik 150 mln. pirkėjų visame pasaulyje ir suteikti įrankių sėkmingai verslo plėtrai.

Specialiai Lietuvos rinkai sukurta „eBay“ akademijos mokymų programa prasidės gegužės viduryje  ir ją sudarys penkios sesijos internetu. Mokymus lietuvių kalba ves Aivaras Milašauskas, „eBay“ ambasadorius Baltijos šalyse, turintis didelę patirtį prekiaujant „eBay“ platformoje. Mokymų dalyviai galės susipažinti su geriausiomis „eBay“ praktikomis ir įrankiais.

„Lietuvos pardavėjai „eBay“ platformoje pastaraisiais metais demonstruoja spartų augimą įvairių prekių kategorijose. Naujoji mūsų akademija yra skirta padėti kitiems potencialiems pardavėjams pasekti daugiau nei 12 tūkst. sėkmingų Lietuvos „eBay“ pardavėjų pavyzdžiu ir tuo pačiu praturtinti mūsų asortimentą naujais produktais iš Lietuvos. Esame tikri, kad ši iniciatyva padės pardavėjams auginti pardavimus bei pritraukti į jų „eBay“ parduotuves naujų klientų“, – sako Jenny Hui, „eBay“ pasaulinių besivystančių rinkų vadovė.

Norėdami prisijungti prie akademijos dalyviai turi turėti bent 100‒150 pardavimui skirtų produktų bei užpildyti formą internetu. Mokymų dalyviai galės gauti asmeninį verslo planą ir įrankius, kaip pradėti ir plėsti veiklą pasauliniu mastu „eBay“ platformoje. Dalyviai taip pat galės pasinaudoti papildomomis „eBay“ augimo programos naudomis, pavyzdžiui, nemokama platformos prenumerata bei tęstine asmenine pagalba ir patarimais iš „eBay“ komandos.

„E. komercija ir skaitmeninė transformacija yra verslo vystymo sritys, į kurias palyginti nedaug investavęs gali sulaukti didelės grąžos. Nuolat jaučiame nedidelių lietuviškų verslų poreikį ieškoti naujų pardavimo kanalų ir mus džiugina tendencija, kad vis daugiau jų siekia plėstis į tarptautines rinkas pasinaudodami prekyba internetu. Didžiuojamės būdami „eBay“ partneriais projekte, kuris padės lietuviškiems verslams įgyti trūkstamas verslo kompetencijas ir leis verslus perkelti į kitą lygį“, – sako Rasa Uždavinytė, Inovacijų agentūros Tarptautinės plėtros departamento vadovė.

Prie akademijos įgyvendinimo be Inovacijų agentūros taip pat prisideda „FedEx“, DHL, „DPD Lietuva“, Lietuvos Paštas, „1StopVat“.

Apie „eBay“

„eBay“ (Nasdaq: EBAY) yra pasaulinė prekybos lyderė, jungianti ir kurianti bendruomenes tam, kad visi galėtų pasinaudoti ekonominėmis galimybėmis. Mūsų technologijos įgalina milijonus pirkėjų ir pardavėjų daugiau nei 190 rinkų visame pasaulyje ir suteikia galimybę kiekvienam augti ir plėstis. 1995 m. San Chosė, Kalifornijoje, įkurta „eBay“ yra viena didžiausių ir gyvybingiausių pasaulio rinkų, kurioje galima atrasti puikią vertę ir unikalų pasirinkimą. 2021 m. „eBay“ sudarė galimybes parduoti prekių už daugiau nei 87 mlrd. JAV dolerių. Daugiau informacijos apie bendrovę ir jos pasaulinį interneto prekių ženklų portfelį rasite adresu www.ebayinc.com

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia