Pradinis Kultūra Anonsai Keliaujančio vasaros kino tradicija sugrįžta į Ukmergės rajono miestelius ir kaimus

Keliaujančio vasaros kino tradicija sugrįžta į Ukmergės rajono miestelius ir kaimus

189
0

Ukmergės kultūros centras kvies septintus metus iš eilės praleisti vasaros vakarus su nacionaliniu kinu. Liepos 19-ąją „Keliaujančio vasaros kino“ tradicija sugrįžta į Lyduokius ir tęs kelionę Šešuoliuose, Krikštėnuose, Pabaiske, Deltuvoje bei Vidiškiuose.

2017 metais Ukmergės kultūros centras atsinaujino skaitmeninio kino įrangą, o bendruomenės buvo pasiilgusios kino seansų. Taip natūraliai gimė projektas „Keliaujantis vasaros kinas“, nepertraukiamai vykstantis iki pat šių metų. Per visą laikotarpį buvo aplankytos 22 skirtingo dydžio miestelių ir kaimų bendruomenės, kai kurios iš jų net po kelis kartus. Kino seansai susilaukia didelio susidomėjimo visuose bendruomenėse.

Kino programa sudaroma atsižvelgiant į susirenkančiųjų amžių – nuo vaidybinių bei dokumentinių iki animacinių, trumpametražių filmų.

Šiemet keliaujantis vasaros kinas pakvies žiūrėti lietuviškų animacinių filmų programą bei keliautojo Aurimo Valujavičiaus filmą „Irklais per Atlantą“.

Prieš kiekvieną kino seansą su žiūrovais sveikinsis vokalinis moterų ansamblis „Romantika“ (vadovė Loreta Talutienė). Kviečiame susiplanuoti, kviesti artimuosius ir praleisti vasaros vakarus turiningai!

Projektą organizuoja Ukmergės kultūros centras. Projektą „Keliaujantis vasaros kinas“ remia ir finansuoja Lietuvos kino centras bei Ukmergės rajono savivaldybė.

Ukmergės kultūros centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia