Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išsirinkti antčiužinį, kuris atitiktų visus jūsų poreikius?

Kaip išsirinkti antčiužinį, kuris atitiktų visus jūsų poreikius?

109
0

Pirkdami miegamąjį daugiausia dėmesio skiriame tinkamos lovos, patogaus čiužinio, malonios liesti antklodės ir patogios pagalvės parinkimui. Dažnai pamirštame vieną labai svarbų miegamojo daiktą – antčiužinį. Naujo čiužinio įsigijimas nėra maža kaina, todėl verta pasirūpinti, kad jis ilgus metus išlaikytų estetines ir funkcines vertes. Taigi, kaip apsaugoti čiužinį nuo nešvarumų ir padaryti miegą dar patogesnį?

Antčiužinis – būtinybė ar nereikalingos išlaidos?

Daugumą čiužinių galima įsigyti specialiuose užvalkaluose, kurių pagrindinė paskirtis – apsaugoti čiužinį nuo nešvarumų kaupimosi ir prasiskverbimo. Verta paklausti savęs, ar čiužinio užvalkalas tikrai užtikrins efektyvią apsaugą?

Kad užvalkalas būtų švarus, jį reikia reguliariai plauti, todėl nuimti nuo čiužinio. Puikiai žinome, kaip sunku nuimti ir vėl uždėti čiužinio užvalkalą. Taip pat pati paklodė neužtikrins tinkamos apsaugos nuo nešvarumų, todėl rinkoje atsirado tokių gaminių kaip antčiužiniai, kurių dėka išlaikyti švarą yra itin lengva ir patogu.

Kokį antčiužinį geriausia rinktis?

Įprastos, orui nepralaidžios apsaugos, skatinančios jas įsigyti už mažą kainą, gali sukelti odos dirginimą, gausų prakaitavimą ir diskomfortą miego metu. Todėl pirkdami įsitikinkite, kad antčiužinis būtų pagamintas iš tinkamo oro laidumo medžiagos. Kokybiškus antčiužinius rasite miegocentras.lt.

Antčiužinis turi būti kokybiškas ir pagamintas iš atitinkamų audinių. Pavyzdžiui, verta rinktis medvilnę su antibakteriniu pluoštu, lateksą, viskoelastinius antčiužinius, kurie padeda reguliuoti temperatūrą po antklode ir puikiai tinka dažnai prakaituojančių žmonių miegamajame. Geras ir higieniškas antčiužinis turėtų būti pagamintas iš medžiagos, kurią būtų galima lengvai skalbti aukštesnėje temperatūroje. Aukštos kokybės medvilnė paprastai puikiai tinka apsaugoms. Kokybiškas medvilninis audinys lengvai toleruoja skalbimą 60°C temperatūroje, o tai leidžia pašalinti pavojingas bakterijas, erkes, taip pat grybelius ir pelėsius. Be to, medvilnė yra labai maloni liesti, leidžia tinkamai cirkuliuoti orui tarp kūno ir čiužinio, taip pat gerai pašalina drėgmės perteklių. Tokios čiužinių apsaugos gali būti skirtingos išvaizdos, dydžio ir formos. Antčiužinis gali būti medžiaginio užkloto pavidalo, arba kelių cm storio, kurie suteikia ne tik apsaugą, bet ir papildomą komfortą miegant. Be tinkamo dydžio, taip pat svarbu, kad antčiužinis atitiktų čiužinio dydį. Priešingai nei atrodo, svarbu ne tik plotis ir ilgis, bet net ir čiužinio aukštis, kuris gali labai skirtis su kai kuriais čiužinių modeliais. Ant labai aukštų čiužinių kartais gali būti sunku pritaikyti universalų antčiužinį.

Kokio dydžio antčiužinį turėčiau pasirinkti pagal ilgį ir plotį?

80×200 arba 90×200 čiužinio apsauga puikiai tiks vieno žmogaus čiužiniui. Dvigulei lovai turite pasirinkti minimalų 140×200 cm antčiužinį. Taip pat populiarūs dideli antčiužiniai, skirti ant 160×200 arba 180×200 cm dvigulės lovos.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia