Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Jaukumu užburiantis magiškas augalų pasaulis

Jaukumu užburiantis magiškas augalų pasaulis

833
0

Įvairi augmenija lydi mus beveik kiekviename gyvenimo žingsnyje. Namų jaukumu rūpinasi įvairios kambarinės gėlės, nuosavoje sodyboje auga vienas kitas vaismedis, kieme neabejotinai puikuojasi aukštos tujos ar nedidelis pušies medelis, o vaikščiojant gamtoje tikrai džiaugiamės pačia įvairiausia spygliuočių bei lapuočių medžių ir įvairių krūmų draugija. Tačiau kokie augalai atspindi šiuolaikines laukinių bei kambarinių augalų mados tendencijas? Kokios yra pačios populiariausios gėlių ir augalų kompozicijos? Įžvalgomis dalijasi portalas floramore.lt, skirtas sodo ir augalų mylėtojams.

Lapinės gėlės namuose – išskirtinis egzotikos pojūtis

Nors žydinčios ir gardų kvapą skleidžiančios gėlės, tokios kaip orchidėja yra nesenstanti kambarinių gėlių klasika, tačiau jaunesnės kartos atstovai ir tie žmonės, kurie savo namus nori papildyti šiek tiek originalesnėmis augalų idėjomis dažniausiai pirmenybę teikia ne žydinčioms, o gražiai žaliuojančioms, lapinėms kambarinėms gėlėms. Masyvūs, originalių formų bei spalvos lapai yra esminis lapinių gėlių skiriamasis bruožas, kuris neabejotinai suteikia kiekvieniems namams savotišką egzotikos prieskonį. Tiems žmonėms, kurie ieško nedidelio, subtilaus, tačiau išties labai unikalaus augalo tikrai patiks bonsai medeliai. Bonsai medelis nereikalauja ypatingos priežiūros, greitai auga ir gali pasigirti originaliomis formomis, kurių tikrai nesumaišysite su niekuo kitu. Na o tiems, kurie ieško didesnės lapinės gėlės, kuri savo formomis primintų egzotiškąsias palmes, rekomenduojama rinktis tokius augalus kaip Cikas, Monstera ar Juka.

Žydinčios gėlės – kiekvienos kiemo puošmena

Žydinčių lauko gėlių asortimentas tikrai stebina savo gausa, tad kiekvienas žmogus gali sukurti lauko gėlių kompoziciją, maksimaliai atspindinčią individualų skonį. Spalvingieji bijūnai visą kiemą apdovanos išskirtiniu, tik šioms gėlėms būdingu aromatu, subtiliosios rožės sukurs rafinuotą bei prabanga užburiančią atmosferą, o išskirtinio grožio žiedais galinčios pasigirti kalijos ir kanai suformuos savitas, analogų neturinčias lauko erdves.

Lauko augalai, kurie turėtų savo vietą rasti kiekviename kieme

Kotedžų ar nuosavų namų savininkai lauko erdvių įrengimui šiais laikais išties skiria ypatingą dėmesį. Turbūt nerasime nei vieno kiemo, kuriame nebus medinės terasos, pavėsinės ar kitokios poilsio zonos. Tačiau pagrindinis akcentas, kuris užtikrina lauko erdvių jaukumą yra augalai. Dideliuose vazonuose žydinčios hortenzijos, prie tvoros pasodintos smilgos yra sąlyginai maži, tačiau labai svarbūs augalai kuriantys jaukią atmosferą.

Smaragdinės tujos – dar vienas ne mažiau svarbus augalas kiekviename kieme, kuris ne tik džiugina savo estetine išvaizda, bet ir užtikrina privatumą. Na o tiems, kurie ieško ypatingo sąlyčio su gamta rekomenduojama pasisodinti kelias kalnines pušeles, kurios gausiai apdovanos ypatingai maloniu miško kvapu.

Tiek lauko, tiek kambariniai augalai spinduliuoja natūralų gamtos grožį bei skleidžia tik jiems būdingą, savitą aromatą, kurio dėka atsipalaiduojame, pamirštame visas problemas ir tiesiog mėgaujamės šia akimirka. Tad papildykite savo lauko ir namų erdves unikalia augmenija ir kasdien džiaukitės magišku ir jaukumu užburiančiu augalų pasauliu.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia