Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Įvairiausius pojūčius sužadinantys išskirtiniai Montale kvepalų aromatai

Įvairiausius pojūčius sužadinantys išskirtiniai Montale kvepalų aromatai

467
0

Μontale kvepalai yra Pierre’o Montale’o, nenuilstančio keliautojo, kuris prieš 20 metų turėjo likimo pasimatymą tolimuose Arabijos karalystės pakraščiuose, kūrinys. Susipažinęs su konfidencialia medžiaga tiesiogiai per karališkąją šeimą, jis sukūrė kvapų visatą ir kelionę po to paties pavadinimo MONTALE namu, unikaliu panardinimu, atskleidžiančiu tobulumą ir tyrą nuostabą. Montale kvepalai sukurti iš aukštos kokybės ir didelės koncentracijos natūralių medžiagų, kurios skatina jų intensyvumą ir išskirtinį išsilaikymą.

Aistringas rožėms, Pierre’as Montale’as į savo kompozicijas įneša Rožių iš Prancūzijos, Bulgarijos, Turkijos, Indijos, Saudo Arabijos. Vis daugiau jausmingumo ir originalumo. Jų subtilūs kvapai, stiprūs ir atpažįstami, kūrėjui sukelia rytietiškų sodų kvapą.

Vanilė buvo vienas pirmųjų prekės ženklo kvapų. Intymus, jausmingas ir godus, jis yra būtinas kuriant rytietiškus kvepalus. Montale kvepalai turi daugiau nei 10 kvapų, vanilinį burboną: gražiausią vanilę pasaulyje iš Madagaskaro.

Pierre’as Montale’as labai vertina apelsinų gėles, jazminus ir tuberozą.

Gėlės suteikia jo kūrybai gilumo ir turtingumo. Tai absoliutus moteriškumas. Jie simbolizuoja saulę ir šviesą. Visos gėlės išgautos Grasse – simboliniame kvepalų mieste.

Bergamotė, citrusiniai vaisiai, braškės, ličiai, gervuogės ar avietės taip pat yra pagrindiniai namų ingredientai. Vaisiai suteikia natūralaus cukraus, rūgštingumo, gaivumo. Jie padeda sukurti seksualius ir putojančius kvepalus.

„Brands“ logotipą sudaro kvadratas kvadrate, formuojantis žvaigždę, primenančią dvasinę kvepalų dimensiją. Montale dvasia perteikia prabangą ir ilgą išsaugojimą, sukuriant neįprastą kvepalų prekės ženklą.

Aliuminio buteliukas, kurį Grasse parfumeriai dažniausiai naudoja didesniais dydžiais, kad išlaikytų savo kvepalų koncentratus, tapo nišinės parfumerijos buteliuku ir prabangos gaminiu. Jis įkūnija prabangaus modernumo ir tradicijų išsaugojimo derinį. Aliuminio butelis Montale buvo specialiai sukurtas siekiant apsaugoti ir išsaugoti vertingas esencijas bei prisidėti prie jų evoliucijos.

Erdvė „Montale Paris“, esanti Paryžiuje, Eliziejaus laukų kampe, duris atvėrė 2015 m. gegužės 15 d. „Montale Boutique“, kuriame lankosi klientai iš viso pasaulio, ieškantys neįprastų kvepalų. Parduotuvė kviečia atrasti išskirtinius kvapus, kurie nepaliks abejingų. Tad, norintiems atrasti kažką originalaus, šie kvepalai būtent tai ko reikia.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia