Pradinis Švietimas Iškilmingai atidarytas modernus stadionas

Iškilmingai atidarytas modernus stadionas

1580
0
miesto svente 2015 2

miesto svente 2015 2

Paskutinį gegužės savaitgalį Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko įspūdinga stadiono atidarymo šventė. Šventės pradžią paskelbė danguje pasirodęs malūnsparnis, kuris atskraidino mokyklos vėliavą.

Po iškilmingos dalyvių eisenos mokyklos direktorius Jonas Cesevičius, kartu su Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktoriumi Sauliu Zybartu, Seimo nariais A.Dudėnu ir K.Grybausku, Ukmergės raj.savivaldybės meru Rolandu Janicku, simboliškai perkirpo stadiono vartų juostelę.

IMG 4985

„Stadiono raktą“  mokyklos direktoriui įteikė UAB “EurostartasLT“ komercijos direktorius  Mantas Kairys  ir UAB “Ukmergės statyba” generalinis direktorius Edmundas Karaniauskas. J. Cesevičius dėkojo visiems, kurie patikėjo, rodos, neįgyvendinama svajone turėti stadioną, kurie prisidėjo prie jo sudėtingos statybos, pasidžiaugė, kad jau dabar stadionas labai populiarus ir garsus, jame sportuoti nori net Vilniaus žinomi klubai.

 IMG 5082

Švenčiausiosios trejybės bažnyčios klebonas Šarūnas Petrauskas pašventino stadioną, o trys garsiausi mokyklos sportininkai Osvaldas Bareikis (Atviro Lietuvos dziudo čempionato II vietos laimėtojas, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių dziudo čempionato nugalėtojas), Žilvinas Linartas (Pasaulio jaunimo sambo ir dziudo čempionas) ir mokyklos kūno kultūros mokytojas Karolis Chadatavičius (23-ųjų Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių vicečempionas), atnešė fakelą ir uždegė stadiono aukurą.

IMG 5096

Įsižiebus liepsnai, buvo pakeltos vėliavos ir giedama Tautiška giesmė.
Šventėje dalyvavo gausu būrys svečių ne tik iš Ukmergės, bet ir iš užsienio. Seimo narys A.Dudėnas prisiminė,  kad jo vaikystėje šioje vietoje buvo nyku ir tuščia, pasidžiaugė, kad gražėja aplinka bei palinkėjo mokiniams pergalių. Saulius Zibartas, Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktorius, pagyrė gražią mokyklą, puikų stadioną, o mokiniams palinkėjo rekordų. Ukmergės savivaldybės meras R.Janickas linkėjo mokiniams išnaudoti galimybę sportuoti.

Mokyklos kolektyvas ir V. Alekna

Disko metikas Virgilijus Alekna, 2000 m. ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, apgailestavo, kad nėra disko  metimo sektoriaus, galbūt tuomet mokykla turėtų ir šios sporto šakos čempioną.  Ukmergę garsinančios krepšininkės Gintarė Petronytė ir Rima Valentienė palinkėjo visiems būti sveikiems, sportuoti ir siekti pergalių.

IMG 5265

Atidaryme dalyvavo ir partneriai iš Rygos ir Malnavos kolegijų, Ukmergės sporto klubo ,,Olimpas“ krepšininkai, Taujėnų tinklininkai.
Visus linksmino šokėjos iš Lenkijos, stadione pasirodė ir mmažieji draugai iš lopšelio-daržeio „Varpelis“.

IMG 5277

Žymiausias Lietuvos futbolo virtuozas Eduardas Batiuto demonstravo neįtikėtiną kamuolio valdymo techniką. Po bendro mokyklos mokinių ir mokytojų pasirodymo šventę užbaigė grupės “Čilinam” koncertas.

IMG 5868

Po iškilmingo stadiono atidarymo,  visi dalyviai ir svečiai darnia eisena žygiavo į Miesto šventę.

Parengta pagal ukvm.lt inf.

vilkmerge.lt nuotr. ir video

{youtube}GYOU04HjaRs{/youtube}

{eventgallery event=’114660006053230309490@6154742543087554737′ attr=images mode=imagelist max_images=231 thumb_width=50 }

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia