Pradinis Lietuvos naujienos Informacija Ukmergės mieste esančių nesutvarkytų žemių sklypų savininkams

Informacija Ukmergės mieste esančių nesutvarkytų žemių sklypų savininkams

143
0

Ukmergės rajono savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas.

Atsižvelgiant į tai, kad kiekviename mieste itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Ukmergės mieste atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų.

Kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Atkreipiame dėmesį, kad už nesitvarkymą yra numatyta administracinė atsakomybė. Tad nelaukite paskutinės minutės, susitvarkykite jums priklausančias teritorijas.

Gegužės 29 – birželio 13 dienomis Ukmergės miesto seniūnijos darbuotojai, kaip ir kasmet, patikrino nešienautus privačius sklypus.

Patikrintos 165 gatvės, 32-iose iš jų rasti 76 nenušienauti sklypai.

Visas šiemet nenušienautų sklypų sąrašas skelbiamas ČIA

Sąraše nurodytų sklypų savininkams primename, kad turite juos sutvarkyti kuo greičiau. Tai suskubusiųjų padaryti iki šio pranešimo pasirodymo viešoje erdvėje, prašome nekreipti dėmesio. O to nepadariusieji žemės savininkai, atlikus papildomus patikrinimus liepos mėnesį, bus patraukti administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 366 straipsnį. Minėtas ANK straipsnis už tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 Eur (dažniausiai tokiais atvejais skiriama 80 Eur bauda).

Laukiame sklypų savininkų informacijos, įrodančios, kad jie geranoriškai atsiliepė į šį Ukmergės rajono savivaldybės administracijos raginimą. Informaciją galite pateikti Ukmergės miesto seniūnijai: el. (8 340) 63483 arba el. p. ukmerges_sen@ukmerge.lt

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia