Pradinis Aktualijos Pranešimai GYVENTOJŲ DĖMESIUI! Bus teikiama nauja paslauga – žaliųjų atliekų surinkimas

GYVENTOJŲ DĖMESIUI! Bus teikiama nauja paslauga – žaliųjų atliekų surinkimas

3774
0

Nuo š. m. rugsėjo 1 dienos Ukmergės miesto individualių namų gyventojams bus teikiama nauja paslauga – žaliųjų atliekų surinkimas. Žaliosios atliekos bus surenkamo ne rečiau kaip du kartus per mėnesį pagal pridedamą grafiką.


Grafike nurodytomis žaliųjų atliekų vežimo dienomis iki 9.00 valandos gyventojai tvarkingai sukrautas žaliąsias atliekas turi palikti šalia gatvės taip, kad jos netrukdytų pėsčiųjų ir automobilių eismui. Lapai, žolė, obuoliai ir/ar kitos žaliosios atliekos privalo būti be priemaišų, tvarkingai sukrauti į užrišamus maišus ar dėžes, o šakos ir krūmai – tvarkingai sukrauti krūvelėse šalia gatvės.

Žaliąsias atliekas taip pat galima pristatyti į :

1. Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę (Sargelių k. 14, Pabaisko sen., Ukmergės r., tel. 8 686 90658). Čia galima atvežti ir palikti lapus, žolę, šakas, krūmus ir obuolius. Atliekas atvežus ne darbo metu, jas galima palikti prie vartų nurodytoje vietoje.

2. Žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę (Serbentų g. 2A, Ukmergė, tel. 8 340 63112, UAB „Ukmergės vandenys“ nuotekų valykla). Čia galima atvežti ir palikti tik lapus, žolę, šakas ir krūmus (obuoliai nepriimami). Atliekos priimamos tik darbo valandomis.

Primename, kad žaliąsias atliekas draudžiama mesti į šioms atliekoms neskirtus konteinerius ar palikti konteinerių aikštelėse! Pažeidėjams gresia įspėjimas arba bauda iki 600 eurų.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia