Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Estetinės procedūros dermatologijoje

Estetinės procedūros dermatologijoje

373
0

Dermatologija yra viena iš medicinos sričių, kurioje naujovių pažeriama ypač dažnai. Tad galime tik pasidžiaugti turėdami, regis, neaprėpiamas galimybes įgyvendinti svajones ir džiaugtis savo oda, kūnu bei išvaizda. O kokias estetines dermatologines procedūras verta išbandyti?

Bionutrilift – stebuklas veido odai

Tai išskirtinė ir inovatyvi veido odos rejuvenizacijos procedūra, suteikianti liftingo efektą, galinti patempti veido odą, taip pat intensyviai drėkinanti, maitinanti veido odą, suteikia elastingumo. Šios procedūros metu atliekamas tik vienas dūris ir užtikrinamas ilgalaikis rezultatas.

Redermalizacija – tikrų tikriausia inovacija

Tai tobulas pasirinkimas, jei aktualus odos atnaujinimas, naujų ląstelių gamybos skatinimas, intensyvus odos drėkinimas. Šios procedūros metu oda tarsi užpildoma iš vidaus, išlyginant raukšleles, ją gausiai drėkinant. Procedūra skatina elastino bei kolageno sintezę, gali prisidėti prie odos pigmentacijos mažinimo.

Redermalizacijai naudojamas hialurono rūgšties ir gintaro rūgšties duetas. Beje, naudojamos drauge šios medžiagos sukuria sinergijos efektą ir yra kur kas veiksmingesnės, nei būtų naudojamos kiekviena atskirai.

Thermage – nechirurginis odos patempimas

Jokių pjūvių, bet sukuriamas puikus odos patempimo efektas! Procedūros metu oda įgauna lygumo, ji stangrinama, patempiama. Puiku tai, kad norimą rezultatą galima pasirinkti pagal individualius norus: tik minimaliai pastangrinti odą, o galima ir pašalinti perteklinę, iškontūruoti veidą bei odą patempti tikrai ženkliai.

Lazerinės procedūros

Įvairios procedūros lazeriais estetinėje dermatologijoje išpopuliarėjo itin greitai ir tuo nereikėtų stebėtis, kadangi jų ilgalaikiai rezultatai itin džiugina. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra odos atnaujinimas lazeriu – procedūros metu efektyviai užkertamas kelias odos senėjimui. Oda tampa nepalyginamai švelnesnė, lygesnė, išsilygina ir raukšlelės, mažėja pigmentinių dėmių matomumas, oda stebina stangrumu.

Hialurono rūgšties, botulino injekcijos

Šios procedūros tikrai ne naujiena, tačiau vis atsiranda naujesnių, pažangesnių preparatų, kurie realizuoja dar aukštesnius tikslus ir leidžia džiaugtis įstabia veido oda. Hialurono rūgšties injekcijos tobulai drėkina, suteikia odai elastingumo, užpildo raukšleles, gali būti naudojamos ir norint išryškinti, pavyzdžiui, skruostikaulius, smakrą ar pan. Botulino injekcijos yra labai efektyvus būdas kovoti su mimikos raukšlelėmis.

Filorga Cryoled – išnaudokite šalčio teikiamą naudą

Ši procedūra – tai intensyvus odos valymas, drėkinimas, patempimas, aktyvių medžiagų įvedimas, kolageno gamybos aktyvinimas, pigmentacijos reguliavimas ir daug kitų naudų. Šalčio efektas yra šios procedūros išskirtinumas. Į gilesnius odos sluoksnius įvedamos medžiagos pasirūpins, kad oda liktų sudrėkinta, atgavusi sveiką spalvą, spindinti, o raukšlelės kur kas mažiau matomos.

Tai tik nedidelis pluoštas inovatyvių estetinių dermatologinių procedūrų. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite gkklinika.com svetainėje.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia