Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Bernvakaris: ar būtina dovanoti dovaną kaltininkui?

Bernvakaris: ar būtina dovanoti dovaną kaltininkui?

794
0

Vyriausiasis pabrolys prieš vestuves turi itin rimtą užduotį – suorganizuoti įsimintiną bernvakario šventę būsimam jaunikiui. Įsisukus į organizavimą, dažnai pasitaiko, jog dovanų pirkimas lieka paskutinė užduotis. Tad šiame straipsnyje aptarsime, kokia bernvakario reikšmė ir pateiksime kelias smagias dovanų idėjas.

Bernvakario reikšmė

Ankstesniais laikais, pabroliai juokais buvo atsakingi už jaunikio saugojimą nuo „įtūžusios“ nuotakos šeimos. Buvo ir daugiau originalių tradicijų. Keičiantis laikams, keitėsi ir pabrolių atsakomybės bei bernvakario minėjimo būdai. Šiuo metu pabroliai, rengdami bernvakarį, tiesiog siekia bent trumpam atitraukti jaunikį nuo intensyvaus vestuvių ceremonijos planavimo. Taip pat susipažinti su būsimais vestuvių svečiais.

Dovanos, dovanos, dovanos

Norint suorganizuoti įsimintiną bernvakarį, siūloma rinktis veiklas ir dovanas pagal jaunikio būdą, norus ir pomėgius. Išmėginęs naujas ar senai patinkančias pramogas, jaunikis bus kupinas teigiamų emocijų. Pačios dovanos įteikimas yra svarbi šventės dalis. Žemiau pateikiame kelias smagias dovanų idėjas.

  • Erotinės prekės. Internete galite rasti įvairių smagių dovanų, kurios ne tik sukels šypseną, bet ir bus naudingos siekiant paįvairinti intymų laiką santuokoje. Pavyzdžiui, vos keliais mygtuko paspaudimais užsakomi masturbatoriai internetu gali tapti puikia dovana jaunikiui.
  • Smagi apranga. Tai gali būti bet kas – nuo apatinių iki laisvalaikio kostiumų. Pasirinkę originalią spaudą, paversite drabužį šventiniu atributu. Šie primins apie smagų vakarėlį.
  • Pomėgius atspindinčios detalės. Atsižvelkite į kaltininko hobius ir gyvenimo būdą. Jeigu jaunikis turi tam tikrų daiktų kolekciją, galbūt galite ją papildyti. Dovana gali būti ir praktiška, moderniame bernvakaryje dovanų taisyklių nėra.

Idealiausiu atveju arba jeigu nenorite pasirinkti tik vienos dovanos, galite jas visas sukombinuoti ir padaryti dovanų rinkinį. Tuomet būsite tikri, jog dovanų rinkinys patiks ir bent vienas daiktas tikrai bus panaudotas.

Dovanų įteikimas

Nėra vieno teisingo atsakymo, kada geriausia įteikti dovaną kaltininkui. Vienas dovanas galima įteikti šventės pradžioje, o kitas – šventei pasibaigus. Pavyzdžiui, aprangą ar jos detalę galima įteikti dar prieš bernvakarį, o erotines dovanas – vakare. Svarbiausia atsižvelgti į veiklų pobūdį – dovanas pravartu įteikti tarp veiklų.

Reikia pripažinti, jog bernvakario organizavimas nėra lengva užduotis. Pasinaudoję minėtomis dovanų idėjomis, suteiksite galimybę jaunikiui prisiminti smagų bernvakarį. Pamačius dovaną, užplūs bernvakario šventės nuotaika. Todėl pasiraitokite rankoves ir kibkite į įsimintinos šventės organizavimą.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia