Pradinis Sportas Krepšinis Antroji pergalė paeiliui. Įveiktas „Neptūnas-2“

Antroji pergalė paeiliui. Įveiktas „Neptūnas-2“

2558
1

dsc_04671-620x330Ukmergės „Olimpas“ savaitgalio RKL kovas baigė pergalingai. Sekmadienį rezultatu 79:59 įveikėme Klaipėdos „Neptūną-2“.

Netradiciniu penketu rungtynes pradėjęs „Olimpas“ pirmąjį ketvirtį su jaunaisiais klaipėdiečiais žaidė taškas į tašką. Po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 18:18. Antrojo kėlinio metu pradėjo ryškėti ukmergiškių pranašumas, tačiau „Olimpas“ netruko iššvaistyti greitai susikrautos dešimties taškų persvaros. Varžovai nuolatos kvėpavo į nugarą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje. Klaipėdiečiai po poros sėkmingų atakų smeigė tritaškį ir persverė rezultatą 40:41. Šis epizodas tarsi privertė olimpiečius įsijungti aukštesnę pavarą. Gausiai susirinkusių sirgalių palaikomi „Olimpo“ krepšininkai surengė spurtą 15:0 ir pasiuntė varžovus į nokdauną po kurio jie, nors ir labai stengėsi, nepakilo.

Aikštėje pasirodė visi dvylika šiam susitikimui registruotų krepšininkų. Po traumos į aikštę grįžo ir RKL debiutavo Nojus Verbickas.

„Olimpo“ gretose nesustabdomai žaidė Eduardas Rogačiovas, pelnęs net 32 taškus, atkovojęs 11 kamuolių bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. 16-a taškų prie pergalės prisidėjo Dominykas Zupkauskas.

Klaipėdiečių gretose rezultatyviausias buvo Ruslan Čikunov, pelnęs 18 taškų.

Kitą savaitgalį Ukmergės „Olimpo“ laukia dvejos rungtynės išvykoje. Biržuose žaisime prieš „Biržus“, o Panevėžyje prieš „Bangenę“.