Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga 7 būdai sutaupyti įrengiant stogą

7 būdai sutaupyti įrengiant stogą

2073
0

Daugumai žmonių, stogo įrengimo procesas – tamsus miškas. Galbūt pastebėjote akivaizdžių jo trūkumų, trokštate pokyčio namų aplinkoje, tačiau dėl visko turite labai daug abejonių, o tai yra pilnai suprantama.

Iš tiesų, kaip teigia statybos ekspertai, bet kokia namo dalis klientams atrodo kaip itin sudėtingas dalykas. Ypač tuoj atveju, jeigu jis neturi daug žinių ir patirties šiais klausimais.

Renovuojant stogą, žinoma, rūpi ne tik dizainas. Toli gražu, kur svarbiau gera kaina ir kokybė. Juk visada norisi pirkti pigiau, bet gauti kokybišką produktą, tiesa?

Tiesa, sutaupyti – nėra sudėtinga.

Šiame straipsnyje mes pateiksime 7 patarimus į ką reikia atkreipti dėmesį norint sutaupyti ir tinkamai investuoti į stogo ateitį.

Stogo perdengimas

Naujo stogo dengimas gali tapti pakankamai brangiu procesu, todėl verta pamąstyti dėl stogo perdengimo. Šio proceso metu pasirinkta stogo danga yra tiesiog klojama ant senos. Žinoma, nors tai ir pigesnis variantas, statybos ekspertai to daryti nerekomenduoja.

Čia rasite patrauklių pasiūlymų stogo įrengimui >>

Klojant naują dangą ant senos galite sumažinti naujųjų medžiagų tarnavimo laikotarpį dėl potencialiai susidarančių tarpų kuriuose kauptųsi drėgmė ir karštis. Taip pat kyla grėsmė dėl paklotų, jeigu konstrukcija nėra lygi ir nėra sutvarkyti stogo paklotai. Taigi – perdengimas pinigų sutaupo, tačiau yra nemažai rizikos pakenkti savo pirktai dangai.

Stogo dydžio apskaičiavimas

Nors gali pasirodyti kaip elementarus dalykas, tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių sudarant planą stogo darbams. Tikslių stogo matmenų apskaičiavimas padės sutaupyti bet kokiu atveju, nesvarbu ar pirksite stangą iš ją dengiančios įmonės, ar įsigysite ją kitur. Tai yra ypač svarbu jei perkate aukštos klasės ir brangią dangą, kadangi išleisite žymiai mažiau pinigų.

Ventiliacija

Gerai ventiliuojamas stogas užtikrins jūsų dangos ilgaamžiškumą. Ne tik leisite tinkamai vėdintis pačiai dangai, tačiau ir pačioms palėpės patalpoms. Užtikrinant tinkamą ventiliaciją, išvengsite pernelyg daug drėgmės žiemą ir mažiau kaitros vasaros metu. Prieš rengdami pasikonsultuokite su jūsų įmone – taip būsite tikri jog jūsų danga tarnaus dešimtmečius.

Stogo konstrukcija ir paklotai

Prieš atnaujinant dangą reikia ne tik pašalinti seną. Kartu turite kruopščiai ištirti konstrukcijos tvirtumą. Tai – jūsų stogo pagrindas, todėl būtina atlikti visus būtinus pataisymus. Pasikonsultuokite su savo stogo dengėju ir pasirūpinkite, jog šie darbai būtų įtraukti į galutinį darbų sąrašą.

Apsauginiai sluoksniai ir priedai – didesnis atsparumas

Dangos negalima kloti tiesiai ant konstrukcijos. Šiuo atveju yra būtini apsauginiai dangos sluoksniai. Net ir paprastos kartono plokštės suteikia papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio.

Tai yra ypač aktualu jeigu jūsų namas įkurtas tose vietose kur sulaukiama daugiau vėjo, kritulių ar esate įsikūrę miškingoje vietoje. Pasirūpinkite sandarinimo medžiagomis dangos tarpams, apsauginėmis dangos plėvelėmis bei stogo tokiais priedais kaip lietaus nuvedimo sistemomis ir lietvamzdžiais.

Garantijos ir priežiūros paslaugos

Dar vienas ne mažiau svarbus žingsnis užsitikrinti gerą stogo priežiūrą po įrengimo darbų. Pasidomėkite garantijos sąlygomis. Ar ji suteikiama produktui, darbui, detalėms? Kokiam laikotarpiui, kokios sąlygos jai? Kiek tai papildomai atsisies?

Šie klausimai turi būti jūsų galvoje tuo metu kai svarstote apie paslaugų pirkimą iš tam tikros įmonės. Juk visada norisi geriausio, už optimalią kainą.

Kaina – dar ne viskas

Natūralu, jog kiekvienas iš mūsų instinktyviai ieškotų mažiausios kainos tokių darbų atveju. Kas turėtų lemti jūsų galutinį sprendimą yra ne kaina šiuo metu, bet kaina ilgainiui.

Ar jūsų rengėjas pasirūpins jumis, suteikdamas puikias garantijos sąlygas, parduodamas jums kokybišką produkciją? Ar į stogo rengimą įeina ir prieš tai minėtos sąlygos kaip ventiliacija ar apsauginiai sluoksniai? Pasirūpins senos dangos nuėmimu ir utilizavimu?

Klauskite detaliai ir reikalaukite tokių pat atsakymų.

Norite naujos, kokybiškai įrengtos dangos ir geriausių salygų?

Tuomet apsilankykite www.manostogas.lt.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia