Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga WPC lentų privalumai: atsparumas, universalumas, lengva priežiūra

WPC lentų privalumai: atsparumas, universalumas, lengva priežiūra

505
0

Grindys iš WPC lentų yra idealus sprendimas, atsižvelgiant į lauko terasos aplinkos estetiką ir funkcionalumą. WPC terasos lenta pasižymi savybėmis, leidžiančiomis kur kas ilgiau džiaugtis tvarkingomis lauko terasos grindimis, palyginti su kitų tipų grindimis, kurios vis dar dažnai yra naudojamos. Vienas iš geriausių grindų lauko terasoms pasirinkimas šiandien yra WPC lentos ir apie tai bus šis straipsnis.

Kas yra WPC lentos?

WPC lentos grindims yra natūralios medienos išvaizdos sintetinės statybinės medžiagos, kurios pasižymi tokiomis savybėmis kaip atsparumu išorinėms lauko oro sąlygoms bei klimato kaitai ir ilgaamžiškumu.

WPC sutrumpinimas reiškia „Wood Plastic Composite“ arba lietuvių kalba – sudaryta iš medžio ir plastiko. WPC lentos sudarytos iš 30 % polimerų (ypač didelio tankio polietileno) ir 60 % natūralių medžiagų (tokių kaip bambukas arba pušis) ir dar 10 % priedų, tokių kaip dažikliai, antioksidantai, priešgrybelinės ir UV spinduliuotei atsparios priemonės ir stabilizatoriai. Būtent todėl WPC grindys šiandien yra vienas geriausių lauko terasos grindų pasirinkimas.

Kokie WPC lentų pagrindiniai privalumai?

Atsparumas

Vienas iš pirmųjų klausimų, kuris gali iškilti, yra – kaip šios lentos gali būti tokios atsparios, jei jose yra toks didelis natūralių medžiagų procentas?

Šių lentų sudėtyje yra 60% natūralių medžiagų, tokių kaip pušis ir bambukas, kurios, laikui bėgant, gali imti gesti, veikiamos lauko oro sąlygų, tačiau WPC lentų gamybos procese padeda esantis polietilenas, sukuriantis sluoksnį, kuris suteikia didesnį atsparumą išorinėms lauko sąlygoms. Be to, lentų atsparumą didina ir minėti priedai, tokie kaip antioksidantai, priešgrybeliniai ir nuo UV apsaugantys preparatai.

Sveikata ir saugumas

Vienas didžiausių WPC lentų grindims privalumų yra tai, kad jose nesikaupia vanduo ir drėgmės – taip išvengiama grybelių ir bakterijų susidarymo ant medžiagos paviršiaus, kurie gali sukelti ant tokių grindų vaikščiojančiųjų pėdų problemas. Taip pat svarbu pažymėti, kad dėl savybės – atsparumo drėgmei – šios lentos bus tikrai ilgaamžės.

Kita vertus, terasų grindys iš WPC lentų taip pat užtikrina saugumą vaikščiojant ant jų, nes nėra slidžios, palyginus su medinėmis ar kitų medžiagų grindimis.

Universalumas

WPC lentos grindims buvo sukurtos taip, kad būtų pritaikytos skirtingoms erdvėms, dažniausiai jos naudojamos: terasose, balkonuose, baseinuose ir kitose vietose, nuolat veikiamose drėgmės.

Dizainas ir estetika

WPC terasinės lentos tikrai nėra tas pats, kas terasa su cementinėmis grindimis ar kita tradicine medžiaga, kuri visada atrodys nelabai švari ir reikalaus daug priežiūros, kad atrodytų tvarkingai, ištisus metus. WPC grindų lentos atrodo tarsi pagamintos iš natūralaus medžio. Be to, yra galimybė šias lentas rinktis iš daugelio skirtingų spalvų, kad atitiktų erdvės interjerą.

Priežiūra

Straipsnio pabaigai pasilikome vieną labai svarbią savybę, kurios dėka WPC terasinės lentos labiausiai išsiskiria iš kitų medžiagų – tai itin lengva grindų priežiūrą. Paprastai lauko terasų grindis reikia nuolat prižiūrėti, kad būtų išvengta jų gedimo ir drėgmės, kuri ilgainiui pakenktų grindų struktūrai. Naudodami WPC lentas, terasos grindims kloti, išvengsite tokių situacijų, nes jos atsparios drėgmei bei kitiems išoriniams veiksniams. WPC terasines lentas pakanka nuvalyti drėgna šluoste, o svarbiausia, nereikia periodiškai lakuoti specialiomis priemonėmis, kaip, pavyzdžiui, medieną alyva.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia