Pradinis Sportas Kitas sportas Vyko tarpzoninės ,,Drąsūs stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos

Vyko tarpzoninės ,,Drąsūs stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos

1737
0

Kovo 17 d., ,,Šilo” pagrindinėje mokykloje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (2005 m. gim. ir jaun.) ir (2007 m. gim. ir jaun.) mokinių ,,Drąsūs stiprūs, vikrūs” estafečių tarpzoninės varžybos. Mūsų rajonui atstovavo ,,Šilo” pagrindinės mokyklos 2005 m. gim. ir jaun. moksleivių komanda ir Užupio pagrindinės mokyklos 2007 m. gim. ir jaun. moksleivių komanda.

Varžybose dalyvavo šešios komandos, kurios turėjo kuo greičiau atlikti po aštuonias estafečių rungtis, skirtingai kiekvienai amžiaus grupei.

Tarp pradinių klasių mokinių komandų drąsiausi, vikriausi ir stipriausi buvo ir pirmąją vietą iškovojo Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda, ji toliau kovas tęs finalinėse varžybose. Antrąją vietą iškovojo Kauno rajono Babtų gimnazijos moksleiviai ir trečioje vietoje liko Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos moksleivių komanda (mokytojos Dženeta Rimeisienė ir Daiva Sabaliauskaitė).

Tarp (2005 m. gim. ir jaun.) komandų pirmąją vietą iškovojo taip pat Rokiškio Senamiesčio progimnazijos moksleiviai, jie kovas tęs finalinėse varžybose.

Antrąją vietą iškovojo Ukmergės ,,Šilo” pagrindinės mokyklos berniukų ir mergaičių komanda (mokytojas Ričardas Blažys ir Rimantas Vadapalas). Ir trečioje vietoje liko Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos komanda.

Varžybų vyr. teisėjas Regimantas Verbickas.

Sporto centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia