Vyko šeimų plaukimo varžybos skirtos Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti

938
    0

DSC 0029

Šeštadienį, vasario 15 d., „Šilo” pagrindinės mokyklos baseine, vyko Ukmergės rajono atviros šeimų plaukimo varžybos skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiomis varžybomis buvo siekiama populiarinti plaukimo sporto šaką šeimose, skatinti šeimas sistemingai sportuoti.

Šeima yra visuomenės pažangos garantas, todėl šeimų plaukimo estafečių varžybų organizatoriai taip pat siekė skatinti šeimų narių tarpusavio glaudžius dvasinius santykius ir skirtingų lyčių bei kartų darną, ugdant vaikus bei įtraukiant šeimos aktyvų poilsį ir veiklą visas šeimos kartas.
    Atidarymo metu visus varžybų dalyvius bei svečius savo pasirodymu džiugino ,,Šilo” pagrindinės mokyklos 3 klasės moksleiviai ir jų mokytoja Meilės Baškienė.

DSC 0003

Varžybos buvo suskirstytos į keturias grupes:
    I grupė – tėvelis arba mamytė ir vaikas iki 13 metų;
    II grupė – tėvelis arba mamytė ir vaikas virš 13 metų;
    III grupė idividualios varžybos tarp vyrų ir moterų atskirai;
    IV grupė – vaikai iki 13 metų ir virš 13 metų.
    Pirmoje grupėje nepralenkiami buvo tėtis Gintas Ambrazevičius ir sūnus Titas, kurie tapo šios rungties čempionais, antroji vieta atiteko Irmantui Baranauskui ir jo dukrytei Ievai, trečioje – Algirdas šiaučiūnas ir sūnus Gytis.
    Antroje grupėje čempionais tapo Milita Baubienė ir Arminas Latvys, sidabro medalius iškovojo Vygantas Kaselis ir Tomas Malinovskyj, bronzą atiteko Rasai Ragelytei-Kraucevičienei ir Klevui Kraucevičiui.
    Individualiose varžybose moterų grupėje, kuriose reikėjo plaukti 50 metrų, nepralenkiama buvo Milita Baubienė, kuri ir iškovojo pirmąją vietą, antroji atplaukė Rasa Ragelytė-Kraucevičienė, trečioji liko jauniausia individualių varžybų dalyvė Ieva Miškinytė.
    Vyrų grupėje vyko įnirtinga kova dėl vietų, kuriose laimėjo Marius Noreika (39,04 s.), antroje vietoje Irmantas Baranauskas (39,72 s.), trečioje – Algirdas Šiaučiūnas (55,72 s.).

Vaikų grupėje iki 13 metų, kurie plaukė 25 metrus, greičiausias buvo Klevas Kraucevičius, antras – Titas Ambrazevičius ir trečia liko Ieva Baranauskaitė.
    Vaikų grupėje virš 13 metų, pirmąją vietą iškovojo Tomas Malinovskyj, antrąją – Arminas Latvys ir trečias liko Miroslav Ščučko.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais.