Vyko mokinių krepšinio čempionato varžybos

1253
    0

Spalio 12 – 21 dienomis vyko Ukmergės rajono mokinių 2009-2010 m.m. sporto žaidynių „Karūnos” krepšinio čempionato varžybos, kuriose dalyvavo 4 merginių komandos ir 4 vaikinų komandos.

Merginų varžybose, nugalėjusi visas varžoves pirmą vietą iškovojo Jono Basanavičiaus gimnazija (mokytojos Rasa Ordavičienė ir Vilma Grigienė). Vienas varžybas pralaimėjusios antroje vietoje liko „Šilo” vidurinė mokykla (mokytoja Nijolė Vadapalienė), III vietoje – Antano Smetonos gimnazija (mokytoja Vilija Vadopalienė). Ketvirtoje vietoje – Taujėnų vidurinė mokykla. Ši mokykla pirmą kartą startavo kartu su miesto mokyklomis.
    Vaikinų varžybose I vieta atiteko Antano Smetonos gimnazijai (mokytojas Kastytis Kvietkauskas), II vieta – Užupio vidurinė mokykla (mokytoja Rasa Žydelienė), III vieta – Jono Basanavičiaus gimnazija (mokytojai Saulius Grigas, Rimantas Masiulevičius), ketvirti liko „Šilo” vidurinės mokyklos moksleiviai ( mokytojas Rimantas Vadapalas).
    Komandos apdovanotos komandiniais ir asmeniniais diplomais.