Vyko lengvosios atletikos keturkovės varžybos

1256
    0

DSC_0192

Gegužės 25 dieną Ukmergės sporto centro stadione vyko Ukmergės rajono kaimo pagrindinių ir vidurinių mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose dalyvavo kaimo vidurinių ir pagrindinių mokyklų mergaičių ir berniukų komandos, vidurinių ir pagrindinių mokyklų komandos rungtyniavo atskirai.

Tarp pagrindinių mokyklų mergaičių komandų pirmąją vietą iškovojo Vidiškių pagr. m. komanda, antrąją vietą Pabaisko pagr. m. komanda, trečiąją – Dainavos pagr. m. mergaitės, ketvirtąją – Deltuvos pagrindinės mokyklos komanda ir penktos liko Žemaitkiemio pagrindinės mokyklos mergaitės.

Tarp berniukų pimąją vietą iškovojo taip pat Vidiškių pagr. m. komanda, antrąją – Dainavos pagr. m. berniukai, trečiąją vietą iškovojo Deltuvos pagr. m. komanda ir ketvirti liko Pabaisko pagr. m. berniukai.

Vidurinių mokyklų stipriausia mergaičių komanda buvo Veprių vid. m., kuri iškovojo pirmąją vietą, antrąją vietą iškovojo Taujėnų vid. m. mergaitės, trečiąją – Siesikų vid. m. komanda ir ketvirtąją Želvos vid. m. mergaičių komanda.

Tarp berniukų komandų pirmąją vietą iškovojo Siesikų vid. m. berniukai, antrąją – Taujėnų vid. m. komanda, trečiąją – Želvos vid. m. komanda ir ketvirti liko Veprių vid. m. berniukai.

Gegužės 26 d., vyko Ukmergės miesto mokyklų keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo Užupio vidurinės mokyklos, ,,Šilo” vidurinės mokyklos ir Dukstynos pagrindinės mokyklos vaikinų ir merginų komandos. Varžybų dalyviai rungėsi 60 m. bėgimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir 500-800 m. bėgimo keturkovės rungtyse.

Iš 3 merginų komandų stipriausia buvo ,,Šilo” vidurinės mokyklos komanda iškovojusi I-ąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda ir trečioje vietoje – Užupio vidurinės mokyklos mergaitės.

Iš trijų vaikinų komandų stipriausia buvo taip pat ,,Šilo” vidurinės mokyklos komanda, antroje – Dukstynos pagrindinės mokyklos komanda ir treti – Užupio vidurinės mokyklos berniukai.

Varžybų vyr. teisėja Vilija Vadopalienė.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos komandiniais ir asmeniniais diplomais.