Vyko bendrojo lavinimo mokyklų mokinių mažojo futbolo varžybos

1442
    0

IMG 20121129 134140

Šventupės sporto komplekse vyko Ukmergės rajono miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių, berniukų ir mergaičių, mažojo futbolo 5×5 varžybos.

Tarp mergaičių rungtyniavo dvi (1998 m. gim. ir jaunesnių) komandos. Rezultatu 9 : 0 nugalėjo Senamiesčio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda. Rezultatyviausia komandos žaidėja Lolita Žižytė, įmušusi 5 įvarčius (mokytojas Tomas Striukys). Antroje vietoje liko ,,Šilo” pagrindinės mokyklos mergaitės (mokytoja Vida Mackevičienė).

IMG 20121129 142445

Senamiesčio pagrindinės mokyklos mergaitės rajonui atstovaus zoninėse futbolo 5×5 varžybose, kurios vyks gruodžio 8 d. Šventupės sporto komplekse.

Tarp berniukų (1999 m. gim. ir jaunesnių) dalyvavo trys Ukmergės miesto mokyklų komandos. Rezultatais 9 : 0 ir 10 : 3, nugalėję priešininkus, pirmąją vietą iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukai (mokytojai Regimantas Verbickas ir Vitalijus Martikonis). Antrąją vietą iškovojo ,,Šilo” pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Ričardas Blažys) ir treti liko Užupio pagrindinės mokyklos berniukai (mokytojos Rasa Žydelienė, Daiva Sabaliauskaitė).

SAM 0129

Dukstynos pagrindinės mokyklos berniukų komanda rajonui atstovaus zoninėse futbolo 5×5 varžybose, kurios vyks gruodžio 7 d., Kėdainiuose.
    Komandos nugalėtojos apdovanotos asmeniniais ir komandiniais diplomais.