Pradinis Sportas Kitas sportas Vyko Atviros šeimų plaukimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti”

1600
0
IMG 1161-Edit

Šių metų  kovo 12 dieną vyko Ukmergės sporto centro „Atviros Ukmergės rajono šeimų plaukimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti“. Varžybose dalyvavo 30 dalyvių, kurie varžėsi keturiose amžiaus grupėse.

Pirmoje grupėje varžėsi tėvelis, mamytė ir vaikas iki 13 metų laisvuoju stiliumi. 25 m plaukė tėvelis (mamytė), 25 m vaikas. Šeimų estafetėje I-ją vietą iškovojo  Kęstutis ir Paulius Stonceliai.

IMG 1157-Edit

II-ą Ramūnas ir Karolis Remeikos. III-ą vietą iškovojo Lina ir Justas Vizgirdai.
Antroje grupėje tėvelis ir vaikas, nuo 14 m. iki 18 m. I-ją vietą laimėjo Artūras ir Rokas Burneikis.
Trečioje grupėje individualiose varžybose vyrai 50 m laisvu stiliumi. I-ją vietą iškovojo Simonas Banevičius, II-ą Vaidas Balčiūnas ir III-ą Darius Kilijonas. Individualiose varžybose tarp moterų I-ą vietą laimėjo Lina Vizgirdienė.
Ketvirtoje grupėje Individualiose varžybose rungėsi mergaitės  ir berniukai iki 13 m. 50 m laisvu stiliumi, I-ą vietą iškovojo Paulius Stoncelis, II-ą Andrius Baliuckas, III-ą Karolis Remeika.
Individualiose varžybose mergaitės ir berniukai  nuo 14m. iki 18 m. 50 m. I-ą vietą iškovojo Rokas Burneika, II-ą Deimantas Mišinas, III-ą Slavikas Lukjanovas.