Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Viskas, ką reikia žinoti apie gelinį nagų lako pagrindą – bazę

Viskas, ką reikia žinoti apie gelinį nagų lako pagrindą – bazę

605
0

Tikriausiai ne kartą susimąstėte, ar galite tiesiog sutaupyti laiko ir pinigų, pasidarydamos gelinį nagų lakavimą pačios namuose? Tikrai galite! Tačiau tuomet visoms norinčioms iškyla įvairiausių klausimų, pradedant klausimu apie priemones ir baigiant įvairiomis manikiūro technikomis. Vienas iš jų itin susilaukia daug dėmesio. Tai gelinių nagų pagrindas – bazė. Ar jo reikia? Ir kokies yra bazės privalumai? Skaitykite ir sužinosite! 

Toliau pateikiame pagrindinius privalumu, kodėl jums būtina naudoti gelinį pagrindą – bazę.

Gelinis pagrindas pagerina manikiūro patvarumą ir prailgina jo grožį

Gelinis pagrindas prilimpa prie nago, kad paviršius būtų lygus ir apsaugotų nago plokštelę. Gelinė bazė taip pat pasižymi elastinėmis savybėmis, kurios apsaugo nagus lankstymo metu. Be šio lipnaus, lankstaus paviršiaus, prie kurio prilimpa pigmentas (spalvotas nagų lakas), jūsų manikiūras būtų daug silpnesnis ir linkęs greičiau būti pažeistas.

Gelinė bazė neleidžia nagų lakui įsigerti į nagus

Ar kada nors esate lakavusi nagus tamsiu nagų laku, kuris paliko dėmes ant nagų? Gali būti, kad nenaudojote gelinio pagrindo, o dėmės atsirado dėl cheminės reakcijos tarp lako komponentų (dažų ir cheminių medžiagų) ir nago plokštelės. Bazė yra geriausia apsauga nuo nagų spalvos pakitimo – ji suteikia skaidrų apsauginį sluoksnį tarp nago ir nagų lako pigmento.

Turėkite omenyje – kuo tamsesnė spalva, tuo svarbiau naudoti gelinį pagrindą. Su viena išimtimi: neoniniai nagų lakai. Neonai nėra tamsūs, tačiau dėl juose esančių dažų jie yra linkę nudažyti labiau nei kiti nagų lakai.

Gelinė bazė gali būti esminis produktas sprendžiant nagų problemas

Kai kuriose gelinėse bazėse yra ingredientų, kurie padeda išspręsti daugybę nagų problemų. Verta prieš perkant išsinagrinėti etiketes, kad nuspręstumėte, kuris iš produktų geriausiai atitinka jūsų poreikius. Ar turite labai gležnus ir trapius nagus? Pasirinkite tokį gelinį pagrindą, kuris sudrėkins ir išlaikys jūsų nagus puikios būklės. Jei jūsų nagų paviršius nelygus, rinkitės bazę su plyšius užpildančiomis savybėmis. Tai išlygins nago įdubimus prieš lakuojant spalvotą laką. Jei jūsų nagai yra prastos būklės ir juos reikia stiprinti, naudokite formulę, kuri visapusiškai pasirūpins jūsų nagais. Nagų bazės internetu – patogiausias apsipirkimas.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia