Pradinis Kultūra „Vilkamirgės“ galerijoje veikia Brigitos Lastauskaitės tapybos paroda

„Vilkamirgės“ galerijoje veikia Brigitos Lastauskaitės tapybos paroda

449
0

Autorė (g. 1973 m.) yra baigusi tekstilės studijas VDA Kauno fakultete, studijavusi Zalcburgo Tarptautinėje vasaros meno akademijoje, fotografiją ir skaitmenines medijas – Melburne, Australijoje. Čia ji ir gyvena nuo 1998 metų.

Brigita yra surengusi devynias personalines parodas Lietuvoje, Suomijoje ir Australijoje, dalyvavusi prestižiniuose Australijos meno konkursuose. Ji yra Melburno meno dirbtuvių STUDIO 106 narė. Loftinėje erdvėje, prie jūros įsikūrusios meno dirbtuvės jungia apie dvidešimt menininkų, dirbančių įvairiose srityse. Kolektyvas kartu rengia parodas ir meno projektus.

Brigitos tapyba ekspresyvi, spontaniška, gestiška. Pagrindinės temos – abstraktūs peizažai, povandeninės scenos, įkvėptos nardymo ir gyvenimo pajūryje, o taip pat kelionių bei stovyklavimo laukinėje Australijos gamtoje. Parodoje eksponuojami įvairių metų darbai, ir beveik pusė iš jų buvo sukurti šią vasarą Molėtuose vykusiame plenere. Tačiau vargu ar žiūrovas iš pirmo žvilgsnio supras, kur tapytoja neria į povandeninį Australijos jūros pasaulį, o kur – į šviesos, šešėlių ir šakelių mirgėjimą Molėtų miškuose ir pievose.

Paroda veiks iki gruodžio 6 d.
Galerijos adresas – Vienuolyno g. 14, Ukmergė
Atidaryta I-V nuo 9.00 iki 17.00 val.
Norėdami apsilankyti savaitgaliais ir švenčių dienomis, skambinkite tel. +370 656 66924

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Ukmergės r. savivaldybė

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia