Pradinis 112 Pranešimai Vieni narkomanai liko be pietų, kiti – be vakarienės

Vieni narkomanai liko be pietų, kiti – be vakarienės

2821
0

assSavaitgalį Ukmergės rajono policijos komisariate buvo sulaikyti penki asmenys, kuriems pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Lapkričio 25 d., prieš pietus Ukmergės r. policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai tikrino kontroliuojamą asmenį – 42-jų metų ukmergiškę. Moteris yra prižiūrima Probacijos tarnybos. Pas ukmergiškę tuo metu svečiavosi 23 metų vaikinas. Atidžiau pasižvalgę po kambarį, pareigūnai pastebėjo ant stalo dėžutę. Iš karto kilo įtarimas, kad joje sudėti narkotikai. Ištiesų, dėžutėje buvo du plastikiniai gumulėliai ir aštuoni folijos lankstinukai su rusvos spalvos milteliais, taip pat užspaudžiamas plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais. Pareigūnai nusprendė atlikti neatidėliotiną kratą. Jos metu buvo rasti dar du švirkštai su rudos spalvos skysčiu, svarstyklės, šaukštelis su narkotikų likučiais, pakavimo maišeliai, 470 eurų. Kratos metu šie daiktai paimti. Įtariama, kad rastos psichotropinės medžiagos yra heroinas ir amfetaminas.

Abu asmenys buvo pristatyti į policijos komisariatą ir sulaikyti. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai.

Vėlų penktadienio vakarą dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis buvo pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas. Ukmergės r. policijos komisariato preigūnai tikrino gautą informaciją apie asmenį, galimai laikantį narkotikus. Apie 20 val. vakaro Ukmergės r. PK Reagavimo skyriaus patruliai sustabdė automobilį. Automobilį vairavo 37-erių metų ukmergiškis, kartu su juo važiavo bendraamžė keleivė. Pareigūnai pastebėjo, kaip vairuotojas pro duris išmetė paketą. Jame buvo suvyniota augalinės kilmės medžiaga, panaši į narkotinę medžiagą. Vairuotojas ir keleivė buvo sulaikyti bei pristatyti į Policijos komisariatą. Netrukus buvo nustatytas narkotines medžiagas perdavęs asmuo – tai 32-jų metų ukmergiškis. Pas jį pareigūnai atliko kratą, kurios metu rado ir paėmė penkis plastikinius indelius su augalinės kilmės medžiaga. Šis vyras taip pat buvo sulaikytas. Visiems trims įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

 Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia