Viena ukmergiškių pergalė ir vienas pralaimėjimas

1166
    0

krepsys2

Lapkričio 30-tosios vakarą, Ukmergėje, susitiko dvi komandos : „Biržų SM – Biržų duona“ ir „Ukmergės MKK“.

Varžybos prasidėjo biržiečių naudai, merginos užspaudė Ukmergę ir nuo pirmų sekundžių   įsiveržė į priekį.

Pirmuosius Ukmergės komandos taškus pelnė Gerda Morkūnaitė, pataikydama taiklų dvitaškį. Kad ir kaip ukmergiškės stengėsi, bet pirmojo kėlinio rezultatas buvo 7:11, Biržų naudai.

Antro kėlinio metu Nijolės Vadapalienės treniruojamos merginos susikaupė ir pradėjo ryžtingai kovoti dėl pergalės, tokio žaidimo pasekoje Ukmergė po truputi vijosi Biržus ir antro kėlinio rezultatas buvo 11:15, vis dar biržiečių naudai. Trečiasis kėlinys prasidėjo taip pat ryžtu ir atsidavimu žaidimui. Jėga ir veržlumas buvo vis dar neišblėsę po antrojo kėlinio.

Šiame kėlinyje pasižymėjo Eirūnė Gibavičiūtė rodydama savo taiklius tritaškius metimus. Nors visa komanda buvo pagirtina, visos merginos kovojo iki galo ir dėl pergalės. Sumažino taškų skirtumą trečiojo kėlinio paskutinės sekundėmis pataikydama taiklų dvitaškį metimą Kornelija Daunoravičiūtė. Trečiasis kėlinys pasibaigė 16:14 Ukmergės naudai.

Tikrasis žaidimas prasidėjo ketvirtame kėlinyje, merginos žaidė taškas į tašką ir įtampa vis kilo. Šiame kėlinyje sužibėjo visos Ukmergės komandos žaidėjos. Rūta Petronienė pasakiškai periminėjo kamuolius. Pasipylė tritaškiai iš Gerdos Morkūnaitės, Kornelijos Daunoravičiūtės, taip pat,  ir vėl pasižymėjo Eirūnė Gibavičiūtė tritaškių srityje. Taiklumu pasižymėjusi Ukmergės komanda po labai įtemptų ir gražių varžybų 61:56 nugalėjo Biržus.
    Kitos varžybos vyko gruodžio 5ąją, kur susitiko „Ukmergės MKK“ ir BC „Tiketa“ komandos.

Turnyno lentelės viršuje esančios vilniškės nesuteikė vilčių ukmergiškėms laimėti.  Jau kelerios varžybos, kaip pirmuosius komandos taškus pataiko Gerda Morkūnaitė, šis kartas buvo ne kitoks. Aukštaūgės priešininkės greitai užspaudė Ukmergės merginas ir pirmasis kėlinys baigėsi 12:23. Antrasis kėlinys trenerės Nijolės Vadapalienės auklėtinėms taip pat nesisekė, merginoms pasitaikė netaikli diena ir daug metimų skriejo pro šalį. Antrasis kėlinys baigėsi 15:19 BC „Tiketa“ naudai.

Po ilgosios pertraukos merginos bandė užspausti varžoves, tačiau nesėkmingai. Trečiojo ir ketvirtojo kėlinio rezultatai: 12:13 ir 13:18. Varžybos baigėsi 52:73 Vilniaus pergale.

Kitos varžybos vyksiančios Ukmergėje bus tik po naujų metų, tad lauksime ateinančių žiūrovų!