Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaičių komanda finale

1408
    0

Vidiki p. m. komanda

Vasario 10 dieną, Šventupės sporto komplekse, vyko Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių mažojo futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos.

Varžybose rungtyniavo keturios komandos iš įvairių Lietuvos rajonų. Mūsų rajoną atstovavo Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės, mokytoja Dalia Tamošauskienė.

Komandos rungtyniavo rato sistema.

DSC 1143

Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės žaidė tris rungtynes. Pirmas jų susitikimas vyko su Ignalinos rajono Daugėliškio vidurinės mokyklos mergaitėmis, rezultatu 3 : 0 laimėjo Vidiškių mergaitės.

Antrose rungtynėse su Rokiškio rajono Juodupės gimnazija rezultatu 4 : 0 laimėjo taip pat mūsų mergaitės ir tečias susitikimas su Širvintų rajono Bartkuškio pagrindinės mokyklos komanda buvo lemiamas, rezultatu 2 : 1 nugalėjo Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės ir iškovojo pirmąją vietą tarpzoninėse varžybose.

Vasario 25 d. vyks finalinės varžybos, kuriose Vidiškių mokyklos mergaitės tęs kovą dėl stipriausios Lietuvos kaimo vietovių mokyklos vardo.

DSC 1190 copy

Vasario 12 dieną rungtyniavo kaimo vietovių mokyklų berniukai. Šiose varžybose dalyvavo trys komandos: Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos berniukai (mokytojas Rolandas Baronas), Biržų rajono Papilio pagrindinės mokyklos komanda ir Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos berniukų komanda.

Po sunkių kovų, pirmoji vieta teko Bukonių mokyklos berniukams, jie kovą tęs finalinėse varžybose. Antrąją vietą iškovojo Vidiškių pagrindinės mokyklos komanda  ir treti liko Papilio pagrindinės mokyklos berniukai.

Varžybų komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos asmeniniais ir komandiniais diplomais.
    Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandas taip pat pasveikino ir pasidžiaugė jų pergalėmis Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys ir Vidiškių pagrindinės mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė.