Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Veiksniai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis aukštos kokybės prožektorius

Veiksniai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis aukštos kokybės prožektorius

334
0

Renkantis prožektorių reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Tai apima tokius dalykus kaip akumuliatoriaus veikimo laikas, ryškumas, svoris ir ilgaamžiškumas. Sudarėme šį svarbiausių parametrų sąrašą, kad galėtumėte rasti tinkamiausią savo poreikiams.

4 dalykai, apie kuriuos reikia pagalvoti, renkantis prožektorių

Kai ieškote kasdienio nešiojimo priemonės, galite rinktis iš daugybės prieinamų variantų. Dauguma žmonių nesuvokia, kad už padorų biudžetą galima įsigyti itin patvarų ir ilgaamžį žibintuvėlį. Daug įvairių prožektorių už optimalią kainą: vssistemos.lt

  • Akumuliatoriaus tipas:

Dvi pagrindinės kategorijos, į kurias galima suskirstyti žibintuvėlių baterijas: įkraunamos ir neįkraunamos. Yra daugybė prožektorių tipų, kuriems tinka vienos ar kitos rūšies baterijos. Neįkraunamos puikiai tiks tiems, kurie tiesiog keliauja ir prireikus pasiima atsarginę baterijų pakuotę. Šios baterijos yra pigesnės ir jų galima rasti įsigyti beveik visur.

Kita vertus, tiems, kurie nuolat keliauja arba yra linkę dažniau naudoti žibintuvėlius – prožektoriai su įkraunamomis baterijomis gali būti geresnis pasirinkimas, nes jis padės ilgainiui sutaupyti pinigų.

  • Šviesos liumenai ir šviesos srautas:

Šviesos srautui matuoti naudojamas specialus matavimo vienetas – liumenas. Kuo daugiau liumenų skleidžia prožektorius, tuo ryškesnė bus jo šviesa. Pavyzdžiui, žibintuvėlis, kurio šviesos srautas yra 1000 liumenų, bus ryškesnis ir jo spindulių pluoštas bus tolimesnis nei žibintuvėlio, kurio šviesos srautas yra 180 liumenų. Kaip pirkėjas turite pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį šviesos srautą.

  • Ilgaamžiškumas:

Tai vienas iš veiksnių, kurio nereikėtų pamiršti perkant naują prožektorių. Šiais laikais yra tiek daug kokybės sertifikatų ir patvarumo testų, kad atrodo, jog kai kurie prožektoriai yra beveik nesunaikinami. Yra žibintuvėlių, kurie yra atsparūs vandeniui, smūgiams, juos galima numesti nuo uolos ir jie vis tiek veiks.

Būdami policijos pareigūnu, statybininku, ugniagesiu ar kokios nors kitos profesijos atstovu, greičiausiai norėsite įsigyti prožektorių, kuris puikiai tarnaus itin sunkiomis sąlygomis ir taip pat pasižymės atsparumu vandeniui.

Be to, jei jums reikia prožektoriaus tik retam naudojimui, galbūt šie dalykai nėra tokie svarbūs. Galite įsigyti žibintuvėlį su įprastu atsparumu smūgiams, kuris puikiai tinka ieškant monstrų vaiko spintoje arba norint vakare pasivaikščioti po mišką.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia