Pradinis Švietimas Vaikų dienos centro „Draugas – draugui“ lankytojų turiningas laisvalaikis vasarą

Vaikų dienos centro „Draugas – draugui“ lankytojų turiningas laisvalaikis vasarą

1712
0

Vasarą atostogų metu 3 Antakalnio kaimo bendruomenės Vaikų dienos centro „Draugas – draugui” lankytojų laukia ne viena įdomi išvyka bei ekskursijos. Būrys skirtingo amžiaus vaikų šauniai leidžia laiką ir džiaugiasi kartu praleista kiekviena diena. Vaikai mokosi ne tik naujų užsiėmimų, suteikti pirmąją medicininę pagalbą, bet ir dirbti drauge, kultūringai bendrauti, padėti vieni kitiems. Vyksta susitikimai su psichloge Jurgita Vasiliauskiene netradicinėse aplinkose.

Permainingos vasaros dienos ne kartą diktavo savo taisykles, bet nesutrukdė surengti išvykos į mišką, keliauti sveikatingumo taku, grožėtis Taujėnų dvaro aplinka, Ukmergės piliakalniu, rengti kūrybinius edukacinius užsiėmimus kieme, mokytis žaisti naujus lauko žaidimus. Vidurvasario dienos stovyklos programos „vinimi“ tapo piknikas, laužo užkūrimas, dešrelių kepimas.

Laikas dienos stovykloje tiek vaikams, tiek darbuotojams prabėga greitai. Motyvatoriumi tampa didelis noras padėti vaikams atrasti save. Ko gero, didžiausias džiaugsmas – matyti mažų akučių spindėjimą, būti šalia ir dalinti jiems savo laiką, dėmesį, meilę. Tai dalykai, kurie nieko nekainuoja ir yra patys reikalingiausi.

VDC veiklos organizuojamos, įgyvendinant projekto „Vaikų dienos centro „Draugas – draugui“ veiklas. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Edita Leleikienė
3 Antakalnio kaimo bendruomenės
Vaikų dienos centro „Draugas – draugui“
projekto vadovė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia