Ukmergės sporto centro auklėtiniai savaitgalį praleido sportinėje stovykloje

  1637
  0
  IMG 9331

  IMG 9331

  2016 m. birželio 3-5 dienomis, gražų saulėtą savaitgalį, Ukmergės sporto centro dziudo skyriaus ir dziudo klubo sporto mokytojai, auklėtiniai ir jų tėveliai su šūkiu „Sportas-geriausias vaistas nuo visų ligų“ išvyko į sportinę stovyklą Šventupėje. Stovykloje dalyvavo virš 50 sportininkų ir jų tėvelių.

  Stovyklos metu vyko linksmosios estafetės, žaidimai tiek tarp sportininkų, tiek tarp tėvelių ir mamyčių.

  Sportininkai buvo suskirstyti į penkias komandas. Susumavus trijų dienų rezultatus iš kvadrato, smiginio, šaudybos, žolės riedulio, futbolo rungčių I vietą iškovojo „Alfa-Beta“ komanda (Kapitonė Deimantė Sakalauskaitė, Austėja Šidlauskaitė, Artūras Jakavičius, Dovydas Sadauskas, Deimantė Jankauskaitė, Martynas Dolgovas).

  Vyko varžybos ( žolės riedulio, smiginio, kvadrato, baudų metimo su bokso pirštinėm) tarp tėvelių ir mamyčių. Suvedus bendrus rezultatus nugalėjo mamyčių komanda.

  Vyko varžybos tarp sportininkų ir jų mamyčių-tėvelių komandų. Rezultatu 2:1 nugalėjo sportininkai.

  Taip pat draugiškai bendravome su Šventupės bendruomenės vaikais ir surengėme futbolo varžybas. Kadangi Šventupės bendruomenės vaikai labiausiai mėgsta futbolą, todėl dziudo skyriaus auklėtiniai 12:5  pralaimėjo Šventupiškiams.

  Stovyklos metu vaikams buvo rodomi žaidimai laisvalaikio praleidimui: lėkštės svaidimo, žvejybos, kimštinio kamuolio mėtymo, karštos bulvės mėtymas su dziudo elementais ir t.t.

  Sekmadienį smagiai paatostogavę visi išvykome į Lyduokius, iš kur Siesarties ir Šventosios upėm baidarėmis, pusiaukėlyje skaniai papietavę grįžome į Ukmergę.

  Iki šiol tiek auklėtiniai, tiek tėveliai gyvena stovyklos įspūdžiais.

  Norėtume padėkoti stovyklos rėmėjams: už šventines akimirkas UAB „Ukmergės ginklai“ vadovui Arūnui Liukaičiui, už maitinimą UAB „Geras skonis“, už baidares Kąstyčiui Kvietkauskui.

  Ukmergės sporto centro informacija

  Ankstesnis straipsnisJautienos antrekotas be kaulo kepsniui
  Kitas straipsnisSenjorų šventė Utenoje

  Rašyk atsakymą

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia