Ukmergės Sporto centro auklėtinės Lietuvos jaunių dziudo žaidynėse iškovojo du medalius

909
    0

Apdovanojimai copy
    Rugsėjo 23-24 dienomis Kaune A. Sabonio sporto centre vyko finalinės Lietuvos jaunių žaidynių dziudo varžybos. Norint patekti į šias varžybas, reikėjo laimėti prizines vietas Vilniaus apskrities žaidynėse, kurios vyko praeitą sekmadienį Vilniuje.

Teisę dalyvauti finalinėse (95-98 m. gim.) Lietuvos jaunių dziudo žaidynių varžybose Kaune, išsikovojo devyni Sporto centro dziudo sportininkai.

Mūsų miestą atstovavo trys mergaitės ir šeši berniukai. Geriausiai sekėsi mergaitėms Juditai Petro ir Vaivai Domanskytei (svorio kategorijoje iki 52 kg). Nugalėjusios visas varžoves, finale jos susitiko tarpusavyje. Kova buvo įtempta, atakavo tiek Judita, tiek Vaiva. Prireikė papildomo kovos laiko, išsiaiškinti kas taps čempione, todėl pasibaigus pratęsimui, teisę spręsti liko teisėjams. Tesėjų sprendimu pergalė atiteko Juditai Petro, o Vaiva Domanskytė pasipuošė sidabro medaliu.

Berniukams sekėsi prasčiau. Geriausiai pasirodė Klaudijus Aukštuolis (svorio kategorijoje iki 81 kg). Laimėjęs tris kovas, o pralaimėjęs dvi, jis liko penktas. Kovoje dėl bronzos medalio su Panevėžio sportininku Klaudijus vedė kovą vienu veiksmu ir likus nedaug laiko iki kovos pabaigos,  praleido metimą, kuris panevėžiečiui atnešė pergalę ir bronzos medalį. Taip pat neblogai sekėsi tokio rango varžybose debiutavusiam Andriui Pupeliui, kuris iš dvidešimties sportininkų du susitikimus laimėjo, du pralaimėjo ir liko septintas. Kitiems mūsų sportininkams pritrūko sėkmės, o gal pasiruošimo, jie liko be apdovanojimų.

Šeštadienį pasibaigus žaidynių finalams, toje pačioje salėje prasidėjo Tarptautinis L. Bobkevičienės mergaičių (95-97 m. gim. ir jaunesnių) dziudo varžybos, kuriose dalyvavo sportininkės iš visos Lietuvos ir Latvijos (Daugpilio miesto) . Ukmergę atstovavo Greta Folmer (svorio kategorijoje iki 63 kg) ir Vaiva Domanskytė, kuri sverdama 50 kg  sudalyvavo didesnėje svorio kategorijoje iki 57 kg.
    Man treneriui labai džiugu, kad auklėtinės įvykdė visus nurodymus, laimėjo po keturias kovas ir tapo šio turnyro nugalėtojomis.