Ukmergės SC „Izobara” komanda – Lietuvos čempionės

1112
    0

Ukmerges_SCizobara
    Penktadienį Šventupėje vyko Lietuvos merginų gim. 1993 m. ir jaunesnių futbolo 7×7 čempionato finalinės varžybos, kuriose teisę žaisti buvo iškovojusios 6 Lietuvos komandos: Ukmergės SC „Izobara“, Jonavos LSK „Pauliukai“, Tauragės VJSM, Kauno „Kaunas-FM“, Alytaus SRC ir Šiaulių FA.

Burtai lėmė, kad Ukmergės mergaitės pogrupyje, dėl patekimo į finalą, susitiko su Jonavos LSK „Pauliukai“ komandą, kurią sutriuškino rezultatu 11-0 (įvarčiai: Faustė Adamavičiūtė-3, Sonata Vanagaitė-4, Ugnė Adamavičiūtė-2, Irina Kvasnickaitė-1, Rimantė Kunickaitė-1) ir su Tauragės VJSM, kurias nugalėjo rezultatu 7-1. Pogrupyje užėmusios I vietą Ukmergės SC „Izobara“ finale dėl pirmos vietos susitiko su Kauno „Kaunas-FM“, tačiau ir šiose varžybose ukmergiškės buvo neįveikiamos. Nugalėjusios Kauno merginas rezultatu 7-1, jos tapo Lietuvos čempionėmis. Finale įvarčius pelnė: Faustė Adamavičiūtė-1, Ugnė Adamavičiūtė-1, Sonata Vanagaitė-4 ir Irina Kvasnickaitė-1.

Čempionato metu buvo apdovanotos ir geriausios žaidėjos. Ukmergės SC „Izobaros:

geriausia ir rezultatyviausia žaidėja pripažinta – Sonata Vanagaitė
    geriausia čempionato saugė – Rimantė Kunickaitė
    geriausia vartininkė – Jurga Jogminaitė

Sekmadienį Šventutėje vyko 2011 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato I rato III turo varžybos, kuriose Ukmergės „TexTiliTe“ komanda nugalėjo Akmenės „Akmenę“ rezultatu 7-0. Įvarčius pelnė: Faustė Adamavičiūtė – 2, Ugnė Adamavičiūtė – 2, Laurita Keburytė – 1, Tatjana Veržbickaja – 1 ir Viktorija Stukonytė – 1.

Ukmergės SC „Izobara“ ir Ukmergės „TexTiliTe“ komandas treniruoja Vytautas Tutlys ir Vilija Vadopalienė.