Ukmergės „Textilite” futbolo federacijos varžybose – trečia

1350
    0

ukmerg_3_vieta

Lietuvos futbolo federacijos moterų taurę iškovojo „Gintra-Universitetas“. Ukmergės “TexTilite” trečia.

Burtai lėmė, kad pusfinalyje susitiko „TexTilitė“ su „Gintra-Universitetas“ komanda ir „Akmenė“ su „Rūta-Consena“. „Gintra-Universitetas“ įveikė „TexTilitę“ rezultatu 3:1 ir pateko į finalą. Antros pusfinalio poros dvikova pasibaigė 4:1 Akmenės SC naudai.

Dėl trečios vietos kovojo „TexTilite“ su „Rūta-Consena“. „TexTilite“ nugalėjo rezultatu 3:0 ir iškovojo trečiąją vietą. (Treneris Vytautas Tutlys).

Dėl pirmos vietos susitiko „Gintra-Universitetas“ su Akmenės SC vienuolike. Akmenės merginos pirmą kėlinį sugebėjo pasipriešinti šiaulietėms. Tačiau antrą kėlinį fiziškai geriau pasiruošusi „Gintros-Universiteto“ komanda pradėjo triuškinti varžoves. „Gintra-Universitetas“ įveikė Akmenės SC rezultatu 7-0 ir iškovojo Lietuvos futbolo federacijos moterų taurės varžybų pirmąją vietą.

“TexTilite“ – „Gintra-Universitetas“ 1:3 (1:3)
    Įvartį pelnė S.Vanagaitė („TexTilite“) – 1.

Dėl 3-4 vietų
    “TexTilite“ – “Rūta-Consena” 3:0
    Įvarčiai:S.Vanagaitė, R.Kunickaitė, Ž.Dičiūnaitė – po 1.

Geriausia žaidėja pripažintaGintarė Burokaitė („TexTilite“)
    gintar_burokait

Po finalinių varžybų įvyko A ir I lygos trenerių susirinkimas, kurio metu buvo aptarti 2009 metų A ir I lygos čempionatai ir išrinktos geriausios čempionatų žaidėjos. Geriausia A lygos čempionato vartininke pripažinta – Greta Kaselytė („TexTilite“)