Ukmergės „OLIMPO” komanda 2011 metus užbaigė puikia pergale

1078
    0

IMG 1399

Penktadienio vakarą, Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, Ukmergės „OLIMPO” komanda stipriai trinktelėjo durimis ir 2011 metus, savo žiūrovų akivaizdoje, užbaigė puikia pergale.

Gruodžio 23d. Ukmergės „OLIMPAS” – Užpalių „UŽPALIAI” 83:63 (22:8, 22:20, 15:13, 24:22). Su kiekvienomis rungtynėmis gerinanti savo žaidimą, Ukmergės komanda, jau pirmajame kėlinyje savo varžovus pasiuntė į nokdauną, laimėdama kėlinuką 14 taškų skirtumu. Susikaupę ir užsivedę vyrai nesustojo po pirmo kėlinio ir laimėjo visus kitus žaistus kėlinukus.

Vėl nesustabdomas mūsų komandoje ir didžiausias galvos skausmas varžovams buvo Ridas Pulkauninkas. Džiugu, kad prie komandos po traumos prisijungė Tomas Šarmavičius. Malonu, kad stebėti rungtynių susirenka vis daugiau žiūrovų, jų palaikymo lauksime ir kitais metais. Mūsų komandai taškus pelnė net dešimt krepšininkų. Rezultatyviausiai ukmergiškių gretose rungtyniavo R.Pulkauninkas, pelnes 25 taškus, D.Šermukšnis 15 taškų, komandos kapitonas K.Chadatavičius 11 taškų. Varžovų gretose pasižymėjo A.Mikučionis 18 taškų ir M.Didžgalvis 17 taškų.