Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergiškiai sportinių šokių varžybose

Ukmergiškiai sportinių šokių varžybose

2187
0
Gustautas Girnys-Elzė Jačionytė,Gabrielė Girnytė

Paskutinės dvi savaitės buvo perpildytos šokių sporto varžybomis. 2018 Solo Latino sportinių šokių čempionatas vyko Ukmergėje technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse. Šiose varžybose dalyvavo ir ukmergiškės, kultūros centro kolektyvo „Vėtra” atstovės. Geriausių rezultatų pasiekė jaunimo grupėje startavusi ir iškovojusi ketvirtą vietą Karolina Rimaitė.

Šį savaitgalį „Kauno taurė – 2018” varžybose „Vėtrą” atstovavo 4 šokėjų poros ir 5 solistės.

Džiugina mažiausiųjų šokėjų rezultatai. Gustautas Girnys – Elzė Jačionytė varžėsi tarp 63 porų ir iškovojo pirmąją vietą.

Juozas Lobinas – Elzė Jačionytė, Tomas Miškinis-Smiltė Sipavičiūtė atliko tris šokius ir parodė, kad sugeba įveikti jaudulį ir susikaupti. Abi poros aplenkė po dešimt patyrusių porų.

Šaunuolės solistės: Austėja Paškevičiūtė dalyvavo dviejuose grupėse ir abiejuose kilo į aukštumas, iškovotos dvi taurės.

Austėja Paskevičiutė

Austėja Lidakevičiūtė ir Kamilė Kudirkaitė pasirodė puikiai nors patirties šokių srityje turi dar nedaug.

Solo Latina 4, dalyvavo Taurėja Javtokaitė ir Gabrielė Girnytė, mergaitėms teko varžytis su gerokai vyresnėmis varžovėmis, tačiau tai nesutrukdė šokti puikiai.

Ieva Lobinaitė

Solo Latina 3 savo miestui atstovavo Ieva Lobinaitė ir mergaitė namo parvežė 6 vietos taurę.

Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvas „Vėtra” gegužės 20 dieną visus ukmergiškius pakvies stebėti savo organizuojamas respublikines kvalifikacines varžybas „Vėtros taurė -2018”, kurios vyks Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje.

Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvo „Vėtra” informacija

Karolina Rimaitė su trenere, Dalia Ržeuskiene

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia