Ukmergiškės įveikė Vilniaus universiteto komandą

1485
    0
    paveikslelis-113516-vbg

Penktadienį ukmergiškės krepšininkės žaidė Vilniuje, kur susitiko su jas Ukmergėje 3 taškų persvara nuskriaudusiomis Vilniaus Universiteto krepšininkėmis.

Šį kartą varžybos taip pat buvo sudėtingos ir 4 kėlinių neužteko išsiaiškinti kas yra stipresnės, tad teko žaisti pratęsime, kurį mūsų krepšininkės laimėjo 12 taškų persvara, o rungtynes ukmergiškės laimėjo 80:68 (11-25 19-12 14-10 21-18 15-3).
    Ukmergės moterų komandos treneris Gytautas Kievinas po rungtynių kalbėjo: „Iš tikro norėčiau pasveikinti varžoves už tai, kad sugadino šiandien daug nervų man, taipogi pagirti ir savas merginas, kurios, apart pirmo kėlinio, dominavo aikštėje ir tikrai buvo pajėgesnės už varžoves. Pirmajame kėlinuke varžovės pataikė keletą sudėtingų metimų nuo lentos. Trūksta treniruočių kartu ir tas jaučiasi. Vieną kartą per savaitę susirenkam visos, kitoje treniruotėje nebūna daugumos žaidėjų. Manau, kad tikrai įsibėgėsime tik klausimas kada? Galbūt reikėtų pabrėžti apie teisėjų darbą šiandienos rungtynėse, bet pasilieku nuomonę apie juos sau. Dar norėčiau padėkoti sirgaliams, kurie šiandien tikrai girdėjosi. Vienu metu nesupratau kur žaidžiame namie ar išvykoje” (juokiasi).