Ukmergiškė pati sulaikė kišenvagę

  1085
  0

  P1610065blur

  Pensinio  amžiaus Ukmergės miesto gyventoja  pati sučiupo kišenvagę.

  Šeštadienį, apie 11.45 val., 65-erių metų V. I. G. buvo Ukmergės turgavietėje, Klaipėdos g. Būdama turgaus paviljone, V.I.G. pajuto, kaip languotą paltą vilkėjusi moteris keistai praėjo. Moteriai iš karto kilo įtarimas, todėl žvilgtelėjusi į savo rankinę, kuri buvo prasegta, pamatė, kad nėra piniginės. V.I.G. tuoj pat išskubėjo iš paviljono. Languotą paltą vilkėjusi moteris dar nebuvo išėjusi iš turgaus. Todėl  ukmergiškė tuoj pat nuskubėjo prie jos ir  priėjusi paprašė parodyti rankinę, o ten – josios piniginė. Piniginė dar buvo neištuštinta – nepaliesti 70 litų, banko ir nuolaidų kortelės, pensininkės pažymėjimas. Vagilė ėmė teisintis, neva kažkas jai šią piniginę į rankinę įmetė… Apie vagystę buvo pranešta policijai. Netrukus į turgų atvyko policijos patruliai ir sulaikė įtariamąją. Moteris buvo pristatyta į rajono policijos komisariatą. nustatyta, kad tai 46-erių metų Ukmergės miesto gyventoja A.T. Sulaikytajai nustatytas 2,47 promilės girtumas. Įtariamoji policijai žinoma, už vagystes ji yra daug kartų teista. 2013 m. už kišenvagystes ji buvo teista du kartus. Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (LR BK 178 str. 2 d.).

  Ukmergės rajono policijos komisariate šiais metais pradėtas 21 ikiteisminis tyrimas dėl tokio pobūdžio vagysčių. Trys ikiteisminiai tyrimai buvo nutraukti, vienas išaiškintas. Pastebima, kad kišenvagiai dažniausiai darbuojasi turgavietėje, parduotuvėje „Humana“ ir maršrutiniuose miesto autobusuose.

  Gyventojams patariama: jei per spūstį suspaudžiama kuri nors jūsų kūno dalis, būkite budrūs, nes neretai kišenvagiai, dirbdami grupėmis, dirbtinai sukelia grūstį. Be to, nereikėtų vertingų daiktų (piniginių, MP3 grotuvų, mobiliųjų telefonų ir pan.) laikyti kuprinėse ar rankinėse už nugaros, nes jas prapjovus, daiktus lengva pasiekti. Taip pat patariama pinigines su dokumentais ir pinigais laikyti striukių vidinėse kišenėse ar sunkiau pasiekiamose krepšio vietose, rankines laikyti ir nešioti geriau priekyje.

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės raj. Policijos komisariato  informacija
  vilkmerge.lt archyvo nuotr.

   

  Atsakyti:

  Prašome įrašyti komentarą
  Prašome įvesti vardą čia