Ukmergiškės neatlaikė kauniškių spaudimo

968
    0

kr4paghr

Spalio 31 (trečiadienį) vyko Nacionalinės moterų krepšinio lygos (NMKL) varžybos tarp „Ukmergės MKK“, trenerė Nijolė Vadapalienė, ir „LKC – Kaunas“  komandų.

A. Martikonienė atidarė Ukmergės taškų sąskaitą pataikydama taiklų dvitaškį, tačiau praėjus pirmojo kėlinio kelioms minutės ji patyrė sunkią kojos traumą ir atsisėdo ant atsarginių žaidėjo suolelio.

kr2

Pagrindinio komandos centro susižalojimas nebuvo į naudą, todėl ukmergiškės tik prasidėjus varžyboms suglumo. Kad ir kaip stengėsi, bet po pirmo kėlinio Ukmergė pralaiminėjo 8:23.

Kauniškės taikliai mėtė baudas, greitai veržėsi po krepšiu,  tik paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis K. Daunoravičiūtės pataikytas dvitaškis sušvelnino taškų skirtumą ir antro kėlinio rezultatas buvo 14:20.

kr1

Po ilgosios pertraukos ukmergietės atėjo susikaupusios ir pasiryžusios kovoti iki galo. Trečiojo kėlinio rezultatas 10:13 Kauno naudai.

Paskutiniame varžybų kėlinyje Ukmergė tikrai atsigavo, pirmosiomis minutėmis taiklų tritaškį pataikė D. Ozarinskaitė, E. Gibavičiūtės jėga ir spurtas taip pat atgaivino komandą, G. Grigaitė du kartus iš eilės atliko gražias bei rezultatyvias atakas, visgi A. Martikonienės susižalojimas turėjo įtakos taškų skirtumui.

Nors rungtynės baigėsi  48:73 „LKC – Kaunas“  komandos naudai, Ukmergės merginos per daug nenusiminė, nes sezonas dar tik prasidėjo ir dar daug varžybų laukia prieš akis.

Rezultatyviausios žaidėjos: D. Ozarinskaitė 12, R. Amankavičiūtė 8, G. Morkūnaitė 6, K. Daunoravičiūtė 5.

Augustė Tumavičiūtė

vilkmerge.lt nuotr.

{niftycolumn background=crimson, textcolor=#000}Artimiausios varžybos:  lapkričio 7 dieną, 18.30 val., susitinka „Ukmergės MKK” ir „Vilniaus KM-LKC“. Varžybos vyks Ukmergės Šilo vid. m-klos sp. salėje, Miškų g. 45, lapkričio 28 dieną, 18.30 val., ukmergiškės susitinka su Radviliškio komanda.{/niftycolumn}