Pradinis 112 Pranešimai Ukmergiškiai kriminalistai įvertinti apdovanojimais (atnaujinta video)

Ukmergiškiai kriminalistai įvertinti apdovanojimais (atnaujinta video)

1740
0
img_1879
img_1879
Spalio 27-tąją minima Kriminalinės policijos diena. Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai savo profesionalumu yra užsitarnavę pagarbą tarp kolegų visoje Lietuvoje.

Šiuo metu Kriminalinės policijos skyriuje dirba 31 pareigūnas. Tai jaunas ir energingas kolektyvas, atliekantis sudėtingą ir pavojingą darbą. Už pasiektus darbo rezultatus pareigūnai yra įvertinami vadovybės. Minint Kriminalinės policijos dieną buvo apdovanoti bei paskatinti ir Ukmergės r. PK kriminalistai. Kriminalinės policijos tyrėjui Vaidui Šereivai Vilniaus apskrities VPK viršininko įsakymu paskirtas Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas ,,Už nepriekaištingą tarnybą”. V.Šereiva yra atsakingas už nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinių medžiagų platinimu, ištyrimą. Neseniai kelis mėnesius trukusio operatyvinio darbo dėka pareigūnui pavyko išaiškinti du asmenis, platinusius narkotines medžiagas. Abu įtariamieji buvo suimti.

Šiemet geriausiu sekliu Vilniaus apskrityje buvo išrinktas ukmergiškis – Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Valdas Dombrovickas. Garbingo apdovanojimo, skulptūrėlės „Angelo sparnai“, Valdas Dombrovickas nusipelnė už tai, kad padėjo kaimyninės Latvijos Respublikos policijai išsiaiškinti nusikaltimus, daromus jų šalyje. Šių metų sausio 26 d. – vasario 16 d. nuo telefoninių sukčių nukentėjo penki Latvijos Respublikos Daugpilio miesto gyventojai. Nusikaltimų schema lygiai tokia pati kaip ir Lietuvoje: paskambinęs apgavikas prisistatydavo artimu giminaičiu ar net vaiku ir pranešdavo, kad pateko į avariją. Sukčiai prašydavo skubiai perduoti reikalingą pinigų sumą, kuri neva reikalingi nuostoliams padengti. Netrukus, dar nepasibaigus pokalbiui telefonu, pas žmogų atvykdavo ir nepažįstamas asmuo pasiimti pinigų. Apgavikai išviliojo įvairias sumas – nuo 1300 latų iki 2000 eurų. Dėka laiku gautos  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato kriminalistų informacijos, Daugpilyje pavyko sulaikyti asmenis, vykdžiusius šias nusikalstamas veikas. Atskleidžiant šį nusikaltimą kaimyninės Respublikos pareigūnams daugiausiai talkino vyresnysis tyrėjas Valdas Dombrovickas. Jo darbą įvertino Policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas, skirdamas padėkos raštą.

Šiais metais nuo telefoninių sukčių jau nukentėjo trylika mūsų rajono gyventojų. Kur kas aktyviau sukčiai siautė 2009 m., buvo užregistruoti 24 tokio pobūdžio nusikaltimai. Kriminalinės policijos skyriaus darbuotojų dėka daugiau nei pusė šių nusikaltimų jau yra išaiškinti, dvi telefoninių sukčių grupuotės nuteistos, o dar viena netrukus sės į teisiamųjų suolą.

Taip pat buvo paskatinti ir kiti Ukmergės r. PK kriminalistai: tyrėjui Gintautui Ališauskui pareikšta Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka; vyresniajam specialistui Valentas Žižiui, tyrėjams V.Komičiui, E.Oganauskui – Vilniaus apskrities VPK viršininko padėkos.

Anot Kriminalinės policijos skyriaus viršininkės Ingos Malinauskienės, sunkius, organizuotų grupuočių vykdomus nusikaltimus pavyksta išsiaiškinti tik esant puikiai suderintam komandiniam darbui.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergė r. PK informacija
{youtube}NnMfpkLreNM{/youtube}
Jei nematote video, spauskite ČIA.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia