Iškovotos dvi antrosios vietos šachmatų turnyre „Seimo taurė 2011”

1067
    0

Varzybu_prizininkaiKovo 05 d., Vilniuje, Seimo rūmuose, vyko tradicinės “Žaibo” šachmatų varžybos „Seimo taurė – 2011”, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 21-osioms metinėms paminėti.

Per 140 dalyvių susirinko į vaikų ir jaunučių, suaugusiųjų Seimo taurės turnyrus bei simultaną su tarptautiniu meistru Antanu Zapolskiu.

Varžybose dalyvo penki Ukmergės šachmatų klubo “Juodasis rikis” žaidėjai, patekę kaip nugalėtojai iš šachmatų turnyro Ukmergėje, surengto Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti. Dar vienas klubo atstovas Vaidas Radzickas buvo varžybų teisėjas.

Sėkmingiausiai sužaidė tarptautinis meistras Vytautas Šlapikas ir Artūras Mecelis, kurie iškovojo antrąsias vietas atitinkamai Didžiajame ir Mažajame finale. Virginija Savickienė tarp moterų užėmė 5 vietą.

Vaikų ir jaunių turnyre apdovanoti visi 43 dalyviai. 23 vietą užėmė  Martynas Dolmantas, o 35 vietą – Ugnius Padolskis.