Pradinis Švietimas Ukmergės „Ryto“ mokyklos mokiniai „Sveikatiados“ projektuose

Ukmergės „Ryto“ mokyklos mokiniai „Sveikatiados“ projektuose

1712
0

Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos mokiniai, tėvai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, iniciatyvose, akcijose, renginiuose, kuriuos pasiūlo „Sveikatiados“ projekto organizatoriai.

Sveikatiada – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.

Mūsų mokyklos bendruomenė ilgai nesvarstydama priėmė „Sveikatiados“ projekto organizatorių mestą daržovių ir vaisių iššūkį. Mes priėmėme šį iššūkį, bet į jį atsakėme kiek kitaip. Juk daržoves ir vaisius galime ne tik valgyti, bet iš jų pagaminti įvairių linksmų, nuotaikingų gyvūnų, daiktų, žaislų. Paskatinti mokytojos Agnės Talalienės sumanėme organizuoti linksmą kūrybinių darbų iš rudeninių daržovių ir vaisių parodą. Labai nustebino ir pradžiugino aktyvus mokinių tėvelių dalyvavimas. Kiek daug fantastiškų, spalvingų ir įdomių darbų pamatėme besižvalgydami po parodą. Čia puikavosi gausybė ežių, karalaičių ir princesių, įvairiausių gyvūnų, roplių, paukščių. Čia išdidžiai plaukė nuostabus laivas, stovėjo aukštas šakotis ir dar daug įvairiausių įdomybių.

O rugsėjo mėnesį paruošėme „Sveikatiados“ stendą. Jame pasakojome apie naują sveikos mitybos piramidę, apie vandens svarbą žmogaus organizmui, apie kitus sveiko gyvenimo  principus ir taisykles.

Baigiamajame projekto renginyje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Šepetienė visiems dalyviams įteikė padėkas ir saldžius prizus.

Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja pasiūlytose iniciatyvose, sumaniai ir kūrybiškai atlieka užduotis. Tai – geras pavyzdys mūsų vaikams. Komandinis darbas – jėga.

Mokytojos Virginija Dupinienė ir Agnė Talalienė

Ankstesnis straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Vairavo neblaivūs
Sekantis straipsnis„Gintra“ UEFA Čempionų lygoje pakartojo istorinį pasiekimą

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia