0

IMG 1096

Rugpjūčio 29 d. sostinėje vyko Šeštosios Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų ir jų šeimų narių sporto žaidynėse. Sporto renginyje dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 25 komandos.

Žaidynių atidarymas prasidėjo tradiciškai – rikiuote ir iškilmingu įžengimu į stadioną. Susirinkusius pasveikino Vilniaus aps. VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas, Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Lamauskas bei Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Vladas Sanda.

Darbuotojai ir jų šeimų nariai savo jėgas išbandė krepšinio 3×3 rungtyje, mišraus futbolo, dviračio slalomo, estafetės 4×100, komandinio 2×100, virvės traukimo, komandinio rutulio stūmimo rungtyse, taip pat asmeninėse šaudymo ir automobilio traukimo rungtyse. Šiais metais automobilį traukti panoro ne tik vyrai, bet ir moterys. Sporto renginyje dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių. Norintys atgauti jėgas buvo vaišinami kareiviška koše. Po įtemptos dienos paaiškėjo rungčių nugalėtojai ir prizininkai.

pol

Jau eilę metų virvės traukimo rungtyje ukmergiškiai yra neįveikiami. Nerijui Butėnui, Dariui Kužinauskui, Sigitui Kalesnykui, Rolandui Blažinskui, Aliui Rasimavičiui bei, kaip ir reikalavo taisyklės, vyrišką komandą papildžiusiai vienai moteriškos lyties atstovei – Ingridai Katlioriūtei, lygių nebuvo.
    Pasitelkus patirtį ir taktiką kone visus varžovus ukmergiškiai įveikė be didelio pasipriešinimo ir pelnytai iškovojo pirmosios vietos taurę. Vadovų šaudymo rungtyje puikiai sekėsi Ukmergės r. policijos komisariato viršininkui Mindaugui Petrauskui, už kurį taiklesnis buvo tik Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato vadovas Robertas Daugėnas.

IMG 0841

Antrąją vietą ukmergiškiai iškovojo ir komandinėje rutulio stūmimo rungtyje. Šioje rungtyje atstovavo Alius Rasimavičius ir Svetlana Liaudanskienė. S.Liaudanskienė gerų rezultatų pasiekė ir automobilio traukimo rungtyje – pirmą kartą tokioje rungtyje startavusi moteris iškovojo trečią vietą. Trečią vietą ukmergiškiai iškovojo ir mišraus futbolo rungtyje. Ukmergiškių vartus uoliai saugojo Darius Kužinauskas, o Inga Buteikienė kartu policijos veteranų atžalos virtuoziškai gainiojo kamuolį.

IMG 1064

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad ukmergiškiai nusileido tik Migracijos valdybos komandai,  ir iškovojo antrą vietą.

Žaidynes vainikavo nugalėtojų ir visų dalyvių apdovanojimai. Dovanėles buvo įteiktos ir vaikiškų varžybų nugalėtojams –  pareigūnų vaikams.