Pradinis Sportas Krepšinis Ukmergės „Olimpas“ 66:58 Klaipėdos LCC

Ukmergės „Olimpas“ 66:58 Klaipėdos LCC

2531
0

img_0777-620x330Penktadienio vakaras buvo sėkmingas Ukmergės „Olimpui“. Technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vykusiose rungtynėse iškovota pergalė prieš Klaipėdos LCC rezultatu 66:58.

Sėkmingą ukmergiškių žaidimą lėmė gera gynyba, kurią komanda ypač demonstravo pirmoje rungtynių pusėje. Klaipėdiečiai per du kėlinius buvo imetę vos 20 taškų. Visgi kovingi varžovai „Olimpui“ taip pat daug laisvės nedavė ir sužaidus pusę rungtynių švieslentėje degė 32:20.

Antroje pusėje klaipėdiečiai neleido „Olimpui“ nutolti ir stengėsi sugrįžti į rungtynes. Atsigavo ir jų puolimas – per trečią ketvirtį jie pelnė 23 taškus ir prieš ketvirtą sumažino skirtumą iki dešimties.

Labiausiai varžovams priartėti pavyko lemiamo ketvirčio metu, kai likus žaisti keturias minutes komandas teskyrė trys taškai – 55:52. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Rokas Janickas, kuris pelnė penkis taškus be atsako. Šis spurtas sudaužė klaipėdiečių viltis pakovoti dėl pergalės ir dideliam susirinkusių Ukmergės krepšinio fanų džiaugsmui finalinė varžybų sirena skelbė „Olimpo“ pergalę.

Daugiausia taškų ukmergiškių gretose pelnė Eduard Rogačiov – 23, R. Janickas pridėjo 20. Varžovų gretose Vincentas Aleksandravičius surinko 23.

Po šios pergalės „Olimpas“ per ketverias sužaistas rungtynes savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 1 nesėkmę. Kitos rungtynės jau rytoj, šeštadienį, Kaune. Varžovas – pernai RKL B diviziono pusfinalyje mus eliminavusi VDU-2 ekipa.