Pradinis Lietuvos naujienos Ukmergės miesto Antakalnio gatvėje bus ribojamas eismas

Ukmergės miesto Antakalnio gatvėje bus ribojamas eismas

675
0
ukmerge.lt nuotr.

Ukmergės rajono savivaldybė informuoja, kad nuo penktadienio iki šių metų rugpjūčio 4 dienos dėl remonto darbų Antakalnio gatvėje, Ukmergėje, bus ribojamas eismas.

Pasak savivaldybės, įgyvendinant projektą „Paviršinių nuotekų tinklų statyba ir rekonstravimas Ukmergės mieste“ ir gavus jam papildomą finansavimą, pradėti paviršinių nuotekų tinklų statybos darbai Antakalnio gatvėje.

Atkarpoje tarp Ąžuolų ir Miškų gatvių bus nutiesta apie 1570 m. vamzdyno, įrengti šulinėliai paviršinio vandens surinkimui. Darbus rangovas UAB

„Geovizija“ pradės vykdyti Antakalnio gatvės dalyje tarp Ąžuolų ir Draugystės gatvių, po to tarp Draugystės ir Dariaus ir Girėno gatvių, vėliau iki Jaunimo gatvės, po to tarp Jaunimo ir Laukų bei tarp Laukų ir Miškų gatvių, skelbiama savivaldybės pranešime.

Kaip nurodo Ukmergės rajono savivaldybė, darbų vykdymo metu atskirose atkarpose bus uždaromas automobilių eismas, išardyta asfalto danga vamzdžių tiesimo vietoje, kuri bus atstatoma tik įrengiant žvyro-skaldos sluoksnį, kadangi nutiesus tinklus Ukmergės rajono savivaldybės administracija pradės Antakalnio gatvės rekonstravimo darbus.

Antakalnio ir Draugystės gatvių sankryžoje bus galima pravažiuoti, todėl miesto maršrutinių autobusų maršrutas nesikeis, pažymima pranešime.

Nutiesus tinklus ir atlikus gatvės rekonstravimą, paviršinis vanduo nuo gatvės nebeturėtų patekti į gyventojų sklypus, nesikaups važiuojamoje gatvės dalyje, praneša savivaldybė.

Tinklų statybos darbus numatoma atlikti iki rugsėjo 30 d., darbų vertė daugiau kaip 248 tūkst. eurų, skelbiama pranešime.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia