Pradinis Aktualijos Pranešimai Ukmergės miestams-partneriams Ukrainoje perduotas gaisrinis automobilis ir elektros generatoriai (video)

Ukmergės miestams-partneriams Ukrainoje perduotas gaisrinis automobilis ir elektros generatoriai (video)

1174
0

Atėjusi žiema karo siaubą patiriantiems ukrainiečiams bus labai sunki, todėl lapkričio 26 ir gruodžio 4 dienomis iš Ukmergės iškeliavo dar dvi paramos siuntos į Ukmergės rajono savivaldybės miestus-partnerius Podolės Kamenecą ir Korostenį (Ukraina).

Lapkričio 26 dieną į Korostenį buvo perduoti 7 benzininiai elektros generatoriai, kurie bus naudingi su elektros energijos tiekimo sutrikimais susiduriantiems ukrainiečiams.

Šįkart į Podolės Kamenecą buvo perduotas 1977 metų gamybos gaisrinis automobilis „ZIL-131“, kuris Ukmergėje buvo eksploatuojamas daugiau nei 20 metų. 2000 metais Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba įsigijo krovininio automobilio „ZIL-131“ važiuoklę, kuri iki tol buvo nenaudojama. Tarnybos darbuotojai patys ant jos sumontavo 4 000 litrų talpos vandens cisterną, gaisrinį siurblį, vandens-putų sistemos įrangą ir įvairius specialios paskirties agregatus. Automobilis buvo pritaikytas gaisrinės įrangos ir inventoriaus pristatymui į incidento vietą. Daugelį metu buvo sėkmingai naudojamas įvairiose ugniagesių komandose.

Šiais metais, viršijant leistiną Tarnyboje gaisrinių automobilių skaičių, buvo nutraukta šio automobilio eksploatacija. Gaisrinis automobilis šiuo metu yra techniškai tvarkingas, parengtas vykimui į incidentus,  aprūpintas visa reikalinga gaisrų gesinimo įranga ir inventoriumi. Jis bus naudingas ukrainiečiams kovojant su gaisrais.

Kartu su gaisrinės automobiliu perduoti ir dyzeliniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ir Ukmergės rajono bendruomenių pagamintos apkasų žvakės. Uždegus tokias žvakes kariaujantys Ukrainos žmonės galės džiovinti drabužius, gaminti maistą, šildytis.

Minėta parama sėkmingai pasiekė minėtus miestus-partnerius. Labai tikimės, kad ši parama bent kiek pagelbės Ukrainos žmonėms kovojant už laisvę.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Chrisija Kvietkauskienė

ukmerge.lt

Paramos davėjų nuotraukos

 

Video:

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia