Pradinis Verslas Ukmergės verslas Ukmergėje duris atvėrė LIDL (nuotraukos)

Ukmergėje duris atvėrė LIDL (nuotraukos)

12278
5

Balandžio 13 d., 8 val. duris atverė pirmoji „Lidl“ parduotuvė Ukmergėje

Artėjant Velykoms, ketvirtadienį, balandžio 13 d., 8 val. duris pirkėjams atverė iškart dvi „Lidl“ parduotuvės: Ukmergėje (Vytauto g. 111A) bei Šiauliuose (Tilžės g. 217), o šio prekybos tinklo žemėlapis Lietuvoje aprėps jau 28 prekybos taškus. „Lidl“ lieka ištikimas savo principui siūlyti geriausią kokybę palankiausia kaina rinkoje ir nepaliauja stebinti pirkėjų specialiaisiais pasiūlymais – šiuo metu, be kita ko, ir velykiniais.

Ukmergėje „Lidl“ – pirmoji tinklo prekybos vieta šiame mieste. Tuo metu Šiauliuose pirkėjus pakvies jau antroji „Lidl“ parduotuvė. Tačiau šio prekybos tinklo pirkėjai Lietuvoje gali būti tikri: visose „Lidl“ parduotuvėse jie ras vienodą asortimentą, vienodas tų pačių prekių kainas ir tokias pat akcijas bei specialiuosius pasiūlymus. Be to, kovą atlikus nuodugnią rinkos analizę, reguliarios „Lidl“ kainos buvo sumažintos – taip pat visame prekybos tinkle, kaip ir skelbia naujausios komunikacijos kampanijos šūkis „Viena šalis, viena kaina“.

„Kiekvienos naujos parduotuvės atidarymas reiškia, kad dar daugiau Lietuvos gyventojų galės asmeniškai įvertinti geriausią rinkoje kainos ir kokybės santykį, – teigė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius. – Mūsų ligšiolinė patirtis įrodo – pirkėjams esame reikalingi ir įdomūs. Artėjančių švenčių proga linkime skirti daugiau laiko sau bei savo artimiesiems, o savo kasdieniu nuosekliu darbu siekiame palengvinti apsipirkimo rūpesčius. Pažadame – Velykos su „Lidl“ bus labai skanios ir neprivers daug išlaidauti.“

Net tris savaites iki Velykų, kiekvieną pirmadienį į visas „Lidl“ parduotuves pristatomi visuotinėms šventėms skirto privataus prekės ženklo „Deluxe“ gaminiai. Jų spektras apima visą maisto produktų asortimentą nuo mėsos gaminių, žvėrienos ir žuvies produktų bei jūros gėrybių iki prieskonių ir padažų bei užkandžių. Didžioji dalis „Deluxe“ produkcijos, parduodamos ribotu kiekiu, pažymėta geografinėmis nuorodomis ir įvertinta tarptautiniais kokybės bei aplinkosaugos sertifikatais. „Deluxe“ – tai prabanga, kurią gali įvertinti kiekvienas pirkėjas.

Šiuo metu „Lidl“ prekybos tinklas valdo 26-ias parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje bei Panevėžyje. Prekybos tinklo atliktos pirkėjų apklausos atskleidė, kad nemažai jų „Lidl“ parduotuvėse mielai lankosi, net jeigu tam reikia atvykti iš atokesnių miestų rajonų ar kaimyninių gyvenviečių.

Atsižvelgdamas į artėjančių pavasario švenčių dienas, prekybos tinklas siekia sudaryti šiuo metu itin didelių pirkėjų srautų sulaukiančių parduotuvių darbuotojams kuo patogesnes sąlygas planuoti darbo bei asmeninį laiką. O drauge rūpinasi, kad visi norintieji ir švenčių laikotarpiu turėtų galimybę patogiai apsipirkti. Įprastas „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val. Siekiant suderinti visų pusių interesus, per šias Velykas 28 „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje dirbs sutrumpintu grafiku.

„Lidl“ parduotuvių darbo valandos 2017 m. Velykų dienomis

Vilniuje:
Balandžio 16 d. 10:00 – 19:00
Balandžio 17 d. 8:00 – 20:00

Ne Vilniuje:
Balandžio 16 d. 10:00 – 18:00
Balandžio 17 d. 8:00 – 20:00

lidl.lt informacija

vilkmerge.lt nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia