Pradinis Verslas Ukmergės verslas Ukmergėje bus keičiami televizijos dažniai

Ukmergėje bus keičiami televizijos dažniai

1833
0

IMG 2386

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad naktį iš 2016 m. birželio 22 d. į 23 d. bus keičiamas Ukmergės skaitmeninės antžeminės televizijos stoties siųstuvo dažnis. Iš šios stoties Ukmergės ir jos apylinkių gyventojams perduodama 10 nekoduotų (nemokamų) lietuviškų televizijos programų.

Ukmergės ir jos apylinkių gyventojai, kurių TV priėmimo antenos nukreiptos į  Antakalnio I kaime, Lyduokių seniūnijoje, esančią stotį, nuo 2016 m. birželio 23 d. ryto turėtų pakeisti priedėlio ar televizoriaus nustatymus taip, kad nekoduotos (nemokamos) televizijos programos būtų priimamos šiais kanalais ( dažniais):

dazniai

Priedėlio ar televizoriaus nustatymai turi būti keičiami vadovaujantis įrenginio vartotojo gidu (instrukcija), atliekant automatinę arba rankinę kanalų (programų) paiešką. Prieš atliekant kanalų (programų) paiešką, rekomenduojama iš programų sąrašo ištrinti neberodomų televizijos programų įrašus. Jei, atlikus kanalų (programų) paiešką, nepavyksta nustatyti priedėlio ar televizoriaus priimti programas naujais dažniais, rekomenduojama pagal vartotojo gidą (naudojimo instrukciją) atkurti priedėlio ar televizoriaus (jei priedėlis integruotas jame) gamyklinius parametrus ir atlikti automatinę arba rankinę kanalų (programų) paiešką. RRT atkreipia dėmesį, kad kabelinės ir palydovinės televizijos žiūrovams jokių pakeitimų atlikti nereikės.
Konsultacijos teikiamos RRT nemokama konsultacijų linija 8 800 20030.  Daugiau informacijos apie skaitmeninę antžeminę televiziją galima rasti čia: http://rrt.lt/lt/vartotojui/radijas-televizija.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

vilkmerge.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia